Неділя, 23.02.20, 14:09 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Презентації

Біобібліографічний покажчик «Михайло Полюжин, Наталія Венжинович та їх учні» презентували в Науковій бібліотеці УжНУ

24 вересня у читальному залі Наукової бібліотеки УжНУ відбулася презентація біобібліографічного покажчика «Михайло Полюжин, Наталія Венжинович та їх учні», присвяченого 70-річчю Ужгородського національного університету.

Мар’яна Томенчук

Модератором заходу була Мар’яна Василівна Томенчук, доцент кафедри прикладної лінгвістики, яка, зокрема, зауважила: «За сім десятиліть свого існування Ужгородський національний університет розвивався і розбудовувався завдяки зусиллям науковців, викладачів, студентів, старанням кожного із нас. Тут створювалися численні наукові школи. Презентований біобібліопокажчик є своєрідним підбиттям підсумків та здобутків однієї з багатьох наукових шкіл УжНУ».

Зі щирими словами привітання до присутніх звернулися Мирослава Лендьел (проректор з науково-педагогічної роботи), Галина Шумицька (декан філологічного факультету) та Степан Бобинець (завідувач кафедри французької мови та зарубіжної літератури, свого часу декан факультету романо-германської філології).

Мирослава Лендьел, Галина Шумицька та Степан Бобинець

Доценти кафедри прикладної лінгвістики Андріана Андрусь, Томаш Врабель та Ольга Качмар – учні Михайла Полюжина – дякували за його наукову школу, яка й нині плідно працює. Студенти кафедри прикладної лінгвістики теж долучилися до привітань і з цієї нагоди приготували презентацію про своє відділення англійською мовою.

В аудиторії було й чимало учнів М. Полюжина та Н. Венжинович
Марія Медведь

Учні Наталії Федорівни своєю чергою говорили про власні та спільні здобутки. Так, директор Наукової бібліотеки УжНУ Марія Медведь зауважила: «Долучаючись до наукових пошуків, я відкрила для себе величину цих науковців. Ми радо приймаємо цей покажчик у бібліографічний фонд нашої книгозбірні. Впевнено скажу, що вдячність у своєму серці несе кожен із нас. Спасибі вам».

Доцент кафедри української мови Вероніка Баньоі та викладач Мирослава Химинець, звертаючись до Михайла Михайловича та Наталії Федорівни, щиро зізналися: «Ми раді, що стали частиною вашого життя». Студенти українського відділення подарували присутнім гарні поетичні слова та пісню «Спасибі, вчителю».

Михайло Полюжин
Наталія Венжинович

Виступили і самі винуватці свята. Михайло Михайлович зауважив: «До глибини душі зворушений. Дякую вам за привітання. Без передових досягнень у науці немає  майбутнього – таким є моє життєве кредо. Можна було і більше написати, але найціннішими для мене є контакти з молоддю. Задоволення маю, коли ділюся своїми ідеями і коли студент чи  аспірант їх розуміє та сприймає. Низько вклоняюся всім тим, хто долучився до виходу покажчика у світ. Найбільше дякую своїй дружині, яка була локомотивом цієї праці. Дякую УжНУ, дякую колегам, дякую працівникам Наукової бібліотеки за допомогу в укладанні покажчика. Щиро всім дякую та бажаю студентам бути гордістю УжНУ».

Наталія Федорівна теж долучилася до подяки: «Я вірю в те, що ця подія залишить глибокий слід у наших душах. Дякую всім за те, що свято відбулося. Нових успіхів на ниві науки! За книжку – і до праці».

Віра Лабич

для Медіацентру УжНУ
Презентації | 26.09.15 | Додав Шумицька | 1425 | 4.5/2
Теги: біобібліографічний покажчик, Наталія Венжинович, Михайло Полюжин

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики