Понеділок, 23.09.19, 10:00 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студгромада

«Студреспубліка-2014» відбулася!

Незважаючи на дощ, часом похмуру погоду, веселощів, танців, гумору та активного відпочинку у Карпатах студентам шукати не довелося. 400 учасників «Студреспубліки», живучи у наметах, змагаючись між собою у спортивних, інтелектуальних, творчих конкурсах, довели, що молодь вміє активно й культурно відпочивати.

Федір Шандор
«Суспільно-політичні події, які відбуваються у нашій країні, зруйнували багато хороших фестивалів. Наш плюс у тому, що, незважаючи на труднощі, «Студентська республіка» відбулася. На фестивалі зібралася уся молодіжна еліта Закарпаття, адже серед нас представники не одного-двох вузів, а з 18 філій різних навчальних закладів. Усі вони були поділені на команди та брали участь у субфестивалях, які діяли на території Студреспубліки.

Ми і тут не забуваємо про політичну ситуацію у країні: проводимо дебати, політичні дискусії, окреслюємо своє бачення шляхів подолання проблем. Це унікальна можливість комунікувати студентам із різних вишів», – коментує Федір Шандор, проректор УжНУ, один із організаторів фестивалю.

Володимир Білонка
«Студентська республіка» вдалася! Так, у нас були маленькі проблеми, але ми із ними впоралися! Ні дощ, ні похмура погода нам не завадили. За період фестивалю ми довели, що сучасна молодь вміє хоч подекуди й божевільно, але активно та із користю проводити свій час!» – коментує Володимир Білонка, голова ЗОО «Студентська республіка».

Ольга Гартнер
Аби студентська республіка отримала «юридичні права», на її території обирався студентський мер та республіканський парламент. «Студентський мер – це людина, яке не тільки виконує певні функції впродож чотирьох днів фестивалю, а й протягом цілого року бере участь у різноманітних акціях, адже дуже важливо виправдати довіру, яку висловило тобі студентство усієї області. Тим, хто у майбутньому захоче обійняти посаду мера, я щиро бажаю наснаги і сил, бути активним, ініціативним і знаходити час, аби вирішувати студентські проблеми», – коментує Ольга Гатнер, студентський мер 2014-го.

Під час фесту
Студенти повернулися додому із купою вражень: «Цьогорічна Студреспубліка залишила після себе багато вражень. Причому як хороших, так і не дуже. Щодо позитивних моментів, то сподобалася передусім творча атмосфера. Кожен день був насичений різноманітними конкурсами: інтелектуальними, спортивними... Брала участь у фесті «Закарпаття має талант». Разом із подругою зайняли третє місце за східний танець. Крім того, запам'ятався волейбол у дощову погоду. Купалися в річці, де вода по коліно, але радості було повні штани :)

Андріана Кофель
Уже третій рік їжджу на цей фестиваль, і жодного разу не пошкодувала. Якщо говорити про не надто приємне, то єдине, що не сподобалося – цьогоріч була нова територія (Лумшори змінили на Кострино), і будинок був розташований так, що не завжди було чути організаторів. Тому в деяких конкурсах ми не встигли взяти участь. Крім того, коли падав дощ, можна було плавати в болоті, а в Лумшорах територія була, якщо можна так сказати, більш облагороджена. Але це дрібниці, головне – компанія. А вона була пречудова!» – коментує студентка філологічного факультету УжНУ Андріана Кофель.

Світлана Лапига

Фото, відео Роберта Паппа
Студгромада | 13.07.14 | Додав Шумицька | 1199 | 5.0/1
Теги: Студреспубліка

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]