Неділя, 05.12.21, 01:55 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Презентації

Студентка-журналістка презентувала дебютну книгу
Мирослава Гараздій

Мирослава – студентка 4-го курсу відділення журналістики, працівник газети «Погляд» та просто красива і сором’язлива дівчина з гострим розумом, яка дивиться глибоко, відчуває душею та  в змозі передати свої думки доступними словами.

На презентацію книжки завітали друзі, однокурсники, викладачі та родичі  авторки. У коли найближчих людей склалася тепла та затишна атмосфера, що налаштувала усіх на позитивний лад.

Володимир Тарасюк

Модератором заходу виступив  Володимир Тарасюк, доцент кафедри журналістики, головний редактор газети «Погляд», наставник, друг та колега Мирослави. Володимир Юрійович зазначив: «Ми не кажемо, що робимо щось унікальне – лише засвідчуємо той факт, що студенти та викладачі на відділені журналістики плідно працюють! Започатковуючи серію студентської публіцистики при редакції  студентського часопису «Погляд», відібрали вже  випробувані часом публікації. Мирослава порушує теми, які  турбують  кожного з нас – не випадково на обкладинці книжки три слова: знання, патріотизм, незалежність!  Мирослава як публіцист дуже глибоко мислить, порушуючи певні проблеми, вказує на можливі шляхи їх вирішення».

Галина Шумицька вітає Мирославу

Затим сама Мирослава взяла слово, спершу подякувавши всім, хто допоміг їй втілити цю ідею в життя, та родині за любов і підтримку. «Висловлюю особливу вдячність Володимиру Юрійовичу Тарасюку за всебічну допомогу у виданні книжки», – зауважила Мирослава.  Авторка розповіла і про назву видання: «Вона з’явилася вже  наприкінці підготовки видання. Відображає, на мій погляд, основний задум книжки: «шукати нитку» – вирішувати проблеми».

Також  молода авторка ознайомила присутніх із структурою видання: «За ниткою Аріадни» складається з трьох розділів, кожен з яких супроводжується спеціально підібраними цитатами відомих українських діячів.

Галина Шаповалова

Зі щирими вітаннями і найкращими побажаннями звернулася до  Мирослави декан  філологічного факультету Галина Шумицька, зауваживши: «Наші студенти дуже здібні й сміливі. Мирослава – одна із них. Вона росте у нас на очах! І нині вітаю нашу студентку з гарною та неординарною подією. Бажаю, щоб цей добрий почин став гарною традицією і поштовхом для майбутніх праць».

Мирослава Лендьел

Проректор із науково-педагогічної роботи УжНУ Мирослава Лендьел зазначила: «Мирославу я знаю як гарного творця цієї газети. Вона додала матеріалам «Погляду»  яскравості, креативу, завдяки їй часопис став більш «молодечим». Вона заслуговує на цю книгу, адже так багато пише й гарно пише, навіть про буденне».

Модератор події запросив до слова викладачів кафедри журналістики Галину Шаповалову та Лесю Поліху. Галина Валентинівна привітала студентку із подією й зауважила, що така гарна справа є результатом тривалої роботи багатьох людей, у тому числі й викладачів кафедри журналістики та студентів, з якими Мирослава разом вчиться і працює. Леся Ярославівна виступила ілюстратором титульної сторінки. «Мені було легко працювати з Мирославою – вона дуже точна й ретельна, знає, чого хоче. Як академ-наставник 4-го курсу скажу, що пишаюсь своєю підопічною».

Марія Туряниця

«Не було б спонсора – не було б і книжки», – такими словами модератор заходу запросив до слова людину «без титулів і звань» – Олександра Соломку, який профінансував видання. Говорив про знайомство з Мирославою, опісля закликав студентство «не тікати з цієї держави – працювати та творити тут!».

Олександр Соломка

«Якщо будете горіти, відчувати, творити, я буду робити все можливе, аби допомагати таким, як ви. Дякую Мирославі, що звернулася до мене, дякую, що ти є».

Марія Туряниця – староста курсу та близька подруга авторки – від імені всіх одногрупників привітала Мирославу, побажавши їй творчих успіхів від усього курсу.

На завершення Володимир Тарасюк подякував батькам дівчини за те, що  «виховали собі хорошу доньку, а нам хорошу студентку».

_x_PS1 23 грудня у Закарпатській обласній бібліотеці відбулася презентація книжки студентки УжНУ Мирослави Гараздій «За ниткою Аріадни». Це перша книга в серії студентської публіцистики, яка вийшла друком при редакції студентського часопису «Погляд»._x_PS2 /live/2015/12/78garazdiy/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Віра Лабич_x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Презентації | 24.12.15 | Додав Г_Кришiнець | 813 | 3.0/4
Теги: За ниткою Аріадни, презентація книги, Мирослава Гараздій

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики