Неділя, 23.02.20, 14:45 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Конкурси

Студенти УжНУ волонтерили на European Fashion Union
Студенти-волонтери з організаторами конкурсу

28 лютого та 1 березня вперше на Закарпатті в Ужгороді пройшов відбірний тур до міжнародного конкурсу дизайнерів одягу та аксесуарів «European Fashion Union». Допомагали в організації та проведенні конкурсу й студенти УжНУ.

Під час відбіркового туру в Ужгороді

Конкурс «European Fashion Union» пройде навесні 2015 року в Будапешті. Головною його метою є пошук талановитих дизайнерів з усього світу та створення міжнародної платформи для співпраці дизайнерів у фешн-індустрії.

Участь в українському відбірному турі взяли 15 дизайнерів з Києва, Донецька, Харкова, Мукачева та Ужгорода. Серед членів журі – відомі дизайнери Грузії, Італії, України, Росії, представники спеціалізованих навчальних закладів Польщі та Угорщини.

Глядачі мали змогу побачити колекції вечірніх та весільних суконь, одягу в стилі Casual (тобто комфортний повсякденний одяг), літні колекції та колекції аксесуарів (сумочок, капелюшків). Шоу пройшло на високому рівні ще й завдяки допомозі студентів УжНУ, які зустрічали й проводжали гостей, допомагали модельєрам та моделям, а ще стежили, щоб усе було вчасно і злагоджено.

Марина Дранчак

Студентка українського відділення філфаку Марина Дранчак уперше побувала на такому заході, задоволена тим, що змогла побачити все зсередини. «Цікаво було стежити, як відбуваються покази, яка велика робота провадиться за кулісами, щоб моделі й одяг виглядали якнайкраще. Переконалася, що в моделей робота досить важка і виснажлива: стільки ходити на підборах, не дивлячись під ноги, переодягатися десятки разів за годину, завжди бути в доброму гуморі – це складно», – ділиться враженнями Марина.

Дівчина не тільки працювала, а й придивлялася до колекцій, навіть приміряла кілька стильних капелюшків від київської дизайнерки аксесуарів. Найбільше Марина хотіла побачити відомого дизайнера Andre Tanа, колекція якого теж брала участь у конкурсі. Хоч самого кутюр’є, на жаль, не було, його роботи глядачі мали змогу оцінити.

Наприкінці другого конкурсного дня підбили підсумки й відзначили кращих. Кращою моделлю стала Діана Молнар, яка дістала знижку 30 євро на участь у «European Fashion Union» у Будапешті.

Переможці відбірного туру в Ужгороді

За активність у соцмережах під час конкурсу сертифікат на безкоштовну участь у тижні моди в Кракові отримала Дарія Донець. Разом із дизайнеркою Наталією Шурансковою вона отримала знижку 50 євро на «European Fashion Union» у Будапешті.

Дизайнерки Соня Башинська, Дарія Чуприна, A Tan by Andre Tan, Даша Савченко отримали сертифікати на участь у фестивалі дизайнерів у Грузії.

Сертифікат на знижку 30 євро на участь у «European Fashion Union» у столиці Угорщини отримали  також Гоша Альтшулер, Юлія Демидчук, Дарія Чуприна.

Вітаємо всіх дизайнерів і бажаємо їм гідно представити Україну на міжнародному конкурсі.

Іванка Когутич

Фото Вероніки Мороз
Конкурси | 02.03.15 | Додав Шумицька | 644 | 0.0/0
Теги: European Fashion Union, студенти-волонтери

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики