Четвер, 25.04.24, 01:03 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

Студенти УжНУ привезли «золото» і два «срібла» першості України з паверліфтингу
Олександр Шляхта, Вікторія Козарь та Іван Телегій

У прикарпатській Коломиї відбувся чемпіонат України з паверліфтингу (жим лежачи) серед спортсменів усіх вікових груп, у якому атлети змагалися із застосуванням спеціального екіпірування.

У складі збірної Закарпаття змагалися і троє представників спортивного клубу УжНУ, котрих тренує старший викладач кафедри фізичного виховання факультету здоров’я та фізичного виховання Андрій Федорішко.

Першу медаль для нашої команди виборола 15-річна Вікторія Козарь, котра з результатом 72,5 кг стала віце-чемпіонкою серед дівчат до 18 років у ваговій категорії до 63 кг, поступившись лише минулорічній призерці чемпіонату світу з Хмельниччини. За підсумками свого виступу Віка потрапила до складу юнацької збірної команди України і в травні візьме участь у чемпіонаті світу, що відбудеться у Литві. У змаганнях чоловіків «срібло» з результатом 210 кг (категорія до 74 кг) здобув Олександр Шляхта.

Олександр Шляхта, Андрій Федорішко та Іван Телегій

Найкращий результат серед закарпатців показав студент фізичного факультету, випускник факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ Іван Телегій, котрий з прицілом на наступні світові змагання виступав без спеціального екіпірування.

У ваговій категорії до 66 кг він підняв 165 кг, що є результатом європейського рівня, і став чемпіоном України серед чоловіків, випередивши найближчого переслідувача на 57,5 кг! Нині Іван готується до виступу на чемпіонаті світу з класичного жиму лежачи, що відбудеться у квітні в США.

У командному заліку чоловіча збірна Закарпаття посіла друге місце, а спортивний клуб УжНУ також став другим серед 25 спортклубів України.