П`ятниця, 06.12.19, 04:38 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

Приміщення цокольного поверху ректорату УжНУ задихали... боксом

«БОКС розвиває особистість – ми розвиваємо БОКС!» – з таким гаслом розпочали своє перше тренування в новій боксерській залі вихованці Ужгородської федерації боксу.

Із теплими словами привітань та подарунками до молодих спортсменів  завітали не тільки колеги з інших видів спорту – дзюдо, рукопашного бою, класичного та бойового самбо, хортингу,

Під час відкриття боксерської зали
кіокушінкай-карате, а й відомі в області особи, серед яких – проректор з навчально-виховної роботи УжНУ Федір Шандор, заступник директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан, заступник голови обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Михайло Пантьо, начальник відділу фізичної культури та спорту Ужгородської міської ради Степан Молнар – президент Федерації боксу Ужгорода, майстер спорту України. 

Як повідомив віце-президент федерації боксу Ігор Малько, ідея створення нової спеціалізованої тренувальної бази з боксу належить очільникам Ужгородського національного університету та Федерації боксу обласного центру – Володимиру Смоланці та Степану Молнару. Занедбані, завалені кількадесятирічним брухтом приміщення цокольного поверху колишнього економічного факультету, а нині ректорату УжНУ, завдяки спільним зусиллям набули нового – спортивного – дихання.

За особистої підтримки проректора Федора Шандора вихованці й члени Ужгородської федерації боксу з початку цьогорічного літа власними силами взялися за розчищення приміщення, його гідроізоляцію, відновлення мереж водовідведення та ремонту. Народжували новий об’єкт спортивної інфраструктури області, як кажуть, усім миром. І хай до кого зверталися представники федерації по підтримку – усюди знаходили порозуміння. Особливу вдячність висловлюють Олексію Іванчу, який забезпечив переважну частину ресурсно-фінансового супроводу спільного проекту УжНУ та УФБ.  

Після кількох місяців кропіткої роботи керівництво федерації взялося за вирішення наступного завдання – обладнання зали. І ось нарешті необхідний мінімум для тренувань забезпечено.

Під час відкриття боксерської зали

Свої сподівання ужгородські боксери пов’язують з «динамівською» школою – заступник голови Закарпатської обласної організації ФСТ «Динамо» Михайло Пантьо запевнив у дальшій підтримці закарпатської молоді, що займатиметься цим славним видом спорту.

За інформацією прес-служби Ужгородської федерації боксу
Спорт | 26.11.14 | Додав VIP | 1156 | 5.0/4
Теги: бокс

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]