Вівторок, 28.01.20, 08:09 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » З Приймальної комісії

Пов’язати своє життя з ІТФ-ом прагнуть уже понад 300 абітурієнтів

Охочих навчатися на інженерно-технічному факультеті чимало, тож приємною новиною для вступників стало збільшення місць держзамовлення на цьому підрозділі, про що раніше повідомляв Медіацентр УжНУ. Спеціальності «Електронні пристрої та системи» і «Приладобудування» отримали додатково по 2 бюджетних місця кожна.

Прийом документів від абітурієнтів, що раніше здобули ОКР «Молодший спеціаліст», уже майже завершено. Тому нині їх у чергах – найбільше. Натомість випускники шкіл лише на півдорозі до початку свого студентського життя. Найвірогідніше, що більшість майбутніх студентів – закарпатці, адже жителі саме цього регіону вказують УжНУ 1–3 за пріоритетом. Також зросла кількість заяв, поданих у електронній формі. Загалом ситуація за напрямами на факультеті така:

Олександр Петриченков
  • «Електронні пристрої та системи» – 38;
  • «Приладобудування» – 30 (на денну форму) і 5 (на заочну);
  • «Будівництво» – 55 і 8;
  • «Інженерна механіка» – 48;
  • «Комп’ютерна інженерія» – 134.

Про перебіг вступної кампанії на ІТФ-і нам розповів член відбіркової комісії, провідний інженер Олександр Петриченков: «Тепер усе спокійно, немає такого напливу людей, як у перші дні прийому заяв. Найбільш клопіткими видаються 11–12 години. Значно побільшало вступників, котрі йдуть здобувати вищу освіту після коледжу. Найбільший попит на спеціальність «Комп’ютерна інженерія», де, до речі, маємо заявки від хлопців, котрі здобули максимальний бал на ЗНО з математики. А от дівчата в нас традиційно – на вагу золота». Також Олександр Євгенович додав, що факультет має тісні зв’язки з підприємствами нашої області, тож студенти мають змогу практикуватися, а пізніше й працевлаштуватися у таких компаніях, як ТОВ «Ядзакі Україна», ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед», ЗАТ «Єврокар», ТОВ «Фішер-Мукачево» та ін.

Микола Стан

Микола Стан, що на відмінно закінчив Хустський технічний коледж, теж у лавах охочих вступити на ІТФ. Хлопець подав заяву на «Комп’ютерну інженерію», а також на спеціальність «Програмна інженерія» факультету інформаційних технологій. «Я вважаю, що в УжНУ є все для того, аби здобути хорошу та якісну освіту. Перспективу роботи для себе бачу за кордоном, тому з початком навчального року планую піти на курси, щоб підтягти свої знання іноземної мови. Також чув про відкриття кафедри військової підготовки у виші й маю намір стати її слухачем», – розповідає абітурієнт. Микола проживає у Тячівському районі, тож приїхав до Ужгорода з сім’єю. Батько вступника каже, що схвалює вибір сина й бачить у ньому здібності до обраного фаху, адже той з комп’ютером на «ти». Навіть підробляти встигає у цій сфері.

Якщо ви теж бачите у собі схильності до технічних спеціальностей – поспішайте! Прийом заяв від вступників на базі повної загальної середньої освіти закінчується 31 липня о 18.00.

Катерина Хижняк, студентка відділення журналістики

для Медіацентру УжНУ
З Приймальної комісії | 24.07.15 | Додав Lucky | 768 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики