Четвер, 23.01.20, 03:16 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » З Приймальної комісії

Абітурієнти спеціальності «Фізичне виховання» творчо складали вступні нормативи
Під час іспиту

27 липня відбулось творче випробування з фізичної підготовки для тих абітурієнтів, хто прагне здобути диплом за напрямом «фізичне виховання».

Хоч, відповідно до списків, мало з’явитися 137 охочих – прийшло близько 80 осіб. Завідувач кафедри фізичного виховання Іван Маріонда розповідає: «Така ситуація у зв’язку з творчими випробуваннями у Львівському інституті фізичної культури та інших вищих навчальних закладах. Абітурієнти обрали ті виші, яким надають перевагу».

Під час забігу
Напередодні вступного випробування, 25 липня, для абітурієнтів провели консультацію, під час якої голова екзаменаційної комісії Валерій Товт розповів, де, коли і як відбуватиметься творче випробування, відповів на всі питання присутніх.

Сам іспит розпочався о 09:00 на стадіоні «Авангард». Першим його етапом став забіг: для дівчат – 500 м, для хлопців – 1000 м. Забіги проводилися групами по п’ять осіб. На жаль, декільком вступникам стало під час забігу погано, одного навіть забрала швидка, але зрештою все закінчилося спокійно.

Під час іспиту
Наступний етап передбачав стрибки в довжину і прес. Для цього всі присутні на творчому випробуванні перейшли у спорткомплекс УжНУ «Буревісник», де було вже все підготовлено для його проходження. Як зауважують члени екзаменаційної комісії, абітурієнти тут проявили чудову фізичну підготовку: так, декілька вступників стрибнули більш ніж на 270 см. Цього разу їх запрошували у спортзал групами по три особи.

Спочатку майбутні студенти здавали нормативи зі стрибків, відтак – прес. Після завершення цього етапу вступникам дали змогу трохи перевести дух. Третім кроком для них стали нормативи з плавання.

Під час іспиту
Абітурієнти розповідають: якщо до стрибків, бігу та пресу вони готувалися зі своїми викладачами з фізичної культури, то з плавання тренувалися самотужки на річці чи кар’єрі – без жодного професійного нагляду. Утім більшість упоралася із завданням, показавши непоганий результат як техніки плавання, так і за швидкістю, чим приємно здивували членів екзаменаційної комісії.

Закінчилося творче випробування близько 14 години, але не для членів комісії, зрозуміло, які ще мали обробити дані та скласти списки здобутків.

Усім, хто все-таки вступить і буде навчатися в УжНУ на кафедрі фізичного виховання, Іван Маріонда побажав: «Щоб кожен студент, який обрав цей напрям, ніколи не жалкував про свій вибір, адже це черговий щабель їхнього як фізичного, так і морального розвитку. Бажаю, щоб вони після закінчення стали спортсменами високого рівня і здобули не тільки розряди, а й звання – переконаний, що серед них майбутні майстри та заслужені майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу)».

Христина Коваль,

студентка відділення журналістики,

для Медіацентру УжНУ
З Приймальної комісії | 28.07.15 | Додав Шумицька | 699 | 0.0/0
Теги: Фізичне виховання, творче випробування

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики