Четвер, 19.09.19, 07:16 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

«На роботу ходити, як на свято…» бажали випускникам математичного факультету
Миїайло Повідайчик

8 липня відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврам, спеціалістам і магістрам математичного факультету. Цьогоріч фахівцями у галузі математичних знань став 181 випускник, з яких 12 – з відзнакою.

Ігор Король
Із щирими вітаннями до присутніх звернувся в.о. декана матфаку Михайло Повідайчик, побажавши випускникам бути завжди патріотами. Відтак відбулося вручення грамот за активну участь у громадському житті факультету, спортивні досягнення, сумлінне виконання обов’язків старостам груп, голові студради факультету.

Проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король привітав випускників із черговим успішно пройденим етапом у житті. Підкреслив, що математики – це люди, для яких не існує настільки складних задач, які неможливо розв’язати. Побажав їм не мати права на поразку, завжди приймати лише правильні рішення.

Випускників вітає Василь Маринець
Ходити на улюблену роботу, як на свято, бажав випускникам завідувач кафедри диференціальних рівнянь та математичної фізики Василь Маринець. Професор згадав свій випуск і вручення дипломів, а також слова свого педагога, які адресував цьогорічним випускникам: «Запам’ятайте, що молодість дана для того, аби побудувати спокійну старість». Благословивши випускників у добру путь, Василь васильович наголосив, що життя швидкоплинне, тому варто раціонально використовувати всі можливості.

Федір Гече
«Знання – сила, яка допомагає реалізовувати себе у житті. У студентські роки перед вами були проблеми у вигляді складання заліків, іспитів, отримання чи неотримання стипендії. Відтепер перед вами з’являться більш глобальні проблеми – пошук роботи і житла, створення сім’ї.

Олександр Кузка
Впевнений, що здобуті на математичному факультеті знання допоможуть з легкістю вирішити всі ці питання. Будьте завжди відкритими до світу, людей і нових знань. Не забувайте своїх однокурсників і викладачів, які й надалі готові допомагати вам і теорією, і практикою», – додав завідувач кафедри кібернетики і прикладної математики Федір Гече.

Петро Слюсарчук
Теплі слова вітань лунали й від завідувача кафедри теорії ймовірностей і математичного аналізу Петра Слюсарчука, а також завідувача кафедри системного аналізу і теорії оптимізації Олександра Кузки. Викладачі побажали випускникам знайти своє місце в житті, гідно навчати дітей в школах, не забувати про факультет, рекомендувати його всім абітурієнтам, а держава аби дарувала не тільки європейські дипломи, але й гідну роботу та відповідну заробітну плату.

Зразковий ансамбль танцю «Веселка»
Для випускників на сцені виступив камерний хор інтелігенції м. Ужгорода «Кредо», привітавши чудовим виконанням молитви «Отче наш» і «На многая благая літа…». Із запальною хореографічною композицією виступив зразковий ансамбль танцю «Веселка».

Бакалавр математичного факультету Андрій Ступчук і студент II курсу Володимир Петюшка подарували присутнім мелодію, яку виконали на гітарі та скрипці. Аудиторія насолодилася також чудовим світлодіодним шоу.

Камерний хор інтелігенції м. Ужгорода «Кредо»
Випускники підготували слайд-шоу, яке презентувало наукову діяльність, дозвілля і спортивне життя на математичному протягом 5 років.

Після церемонії вручення дипломів від імені випускників наставникам дякували за незабутні навчальні практики, можливість перескладання заліків та іспитів, за толерантність і розуміння, гарні роки, проведені у найкращому виші Закарпаття, за хвилини щастя і хвилювань Вікторія Бухало і Марина Гичка.

Оксана Пітра
Традиції | 11.07.15 | Додав Шумицька | 895 | 5.0/1
Теги: Математичний факультет, Випускники

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики