Субота, 13.08.22, 23:44 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

«На роботу ходити, як на свято…» бажали випускникам математичного факультету
Ігор Король
Із щирими вітаннями до присутніх звернувся в.о. декана матфаку Михайло Повідайчик, побажавши випускникам бути завжди патріотами. Відтак відбулося вручення грамот за активну участь у громадському житті факультету, спортивні досягнення, сумлінне виконання обов’язків старостам груп, голові студради факультету.

Проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король привітав випускників із черговим успішно пройденим етапом у житті. Підкреслив, що математики – це люди, для яких не існує настільки складних задач, які неможливо розв’язати. Побажав їм не мати права на поразку, завжди приймати лише правильні рішення.

Випускників вітає Василь Маринець
Ходити на улюблену роботу, як на свято, бажав випускникам завідувач кафедри диференціальних рівнянь та математичної фізики Василь Маринець. Професор згадав свій випуск і вручення дипломів, а також слова свого педагога, які адресував цьогорічним випускникам: «Запам’ятайте, що молодість дана для того, аби побудувати спокійну старість». Благословивши випускників у добру путь, Василь васильович наголосив, що життя швидкоплинне, тому варто раціонально використовувати всі можливості.

Федір Гече
«Знання – сила, яка допомагає реалізовувати себе у житті. У студентські роки перед вами були проблеми у вигляді складання заліків, іспитів, отримання чи неотримання стипендії. Відтепер перед вами з’являться більш глобальні проблеми – пошук роботи і житла, створення сім’ї.

Олександр Кузка
Впевнений, що здобуті на математичному факультеті знання допоможуть з легкістю вирішити всі ці питання. Будьте завжди відкритими до світу, людей і нових знань. Не забувайте своїх однокурсників і викладачів, які й надалі готові допомагати вам і теорією, і практикою», – додав завідувач кафедри кібернетики і прикладної математики Федір Гече.

Петро Слюсарчук
Теплі слова вітань лунали й від завідувача кафедри теорії ймовірностей і математичного аналізу Петра Слюсарчука, а також завідувача кафедри системного аналізу і теорії оптимізації Олександра Кузки. Викладачі побажали випускникам знайти своє місце в житті, гідно навчати дітей в школах, не забувати про факультет, рекомендувати його всім абітурієнтам, а держава аби дарувала не тільки європейські дипломи, але й гідну роботу та відповідну заробітну плату.

Зразковий ансамбль танцю «Веселка»
Для випускників на сцені виступив камерний хор інтелігенції м. Ужгорода «Кредо», привітавши чудовим виконанням молитви «Отче наш» і «На многая благая літа…». Із запальною хореографічною композицією виступив зразковий ансамбль танцю «Веселка».

Бакалавр математичного факультету Андрій Ступчук і студент II курсу Володимир Петюшка подарували присутнім мелодію, яку виконали на гітарі та скрипці. Аудиторія насолодилася також чудовим світлодіодним шоу.

Камерний хор інтелігенції м. Ужгорода «Кредо»
Випускники підготували слайд-шоу, яке презентувало наукову діяльність, дозвілля і спортивне життя на математичному протягом 5 років.

Після церемонії вручення дипломів від імені випускників наставникам дякували за незабутні навчальні практики, можливість перескладання заліків та іспитів, за толерантність і розуміння, гарні роки, проведені у найкращому виші Закарпаття, за хвилини щастя і хвилювань Вікторія Бухало і Марина Гичка. _x_PS1 8 липня відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврам, спеціалістам і магістрам математичного факультету. Цьогоріч фахівцями у галузі математичних знань став 181 випускник, з яких 12 – з відзнакою. _x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 /live/2015/07/27matem/vo_dekana.jpg_x_PS5 _x_PS6 Миїайло Повідайчик_x_PS7 220_x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Оксана Пітра_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Традиції | 11.07.15 | Додав Шумицька | 1094 | 5.0/1
Теги: Математичний факультет, Випускники

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики