Четвер, 20.01.22, 23:00 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Дозвілля

Мальовничою, родючою та єдиною Україну представив факультет туризму та міжнародних комунікацій на Дні першокурсника!
Наталія Габчак
Вечір присвятили українській тематиці. Декан факультету туризму та міжнародних комунікацій Наталія Габчак на самому початку зауважує, що цього дня їм випала нагода відзначати потрійне свято: День першокурсника, День св. Михаїла й День гідності та свободи. Попросила вшанувати пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

«Сьогодні дуже знаковий день: стоїмо біля витоків нового, дуже важливого для кожного українця свята. Я дуже вдячна всім, хто долучився до організації дійства. Бажаю першокурсникам, аби все задумане вдалося. Наші студенти найкращі, найпрудкіші, найталановитіші, найдорожчі. Зі святом вас!», – лунало з вуст Наталії Францівни.

Черлідерки УжНУ
Відтак вечір оголосили відкритим. На сцені з’явилися конкурсанти у військових формах і з прапорами. Ліричну пісню «Луна» виконала студентка I курсу Юліанна Волошин, а другокурсник Іван Соханич порадував не менш романтичною піснею «Лиш вона» під супровід гітари.

Драйвом та енергією заряджали зал 2 команди неперевершених черлідерів УжНУ. Із танцювальними номерами виступили дітки та дівчата студії сучасного танцю «БЛІЦ». Розважали присутніх жартами команда КВН «НАЮГ».

Бліцівці
Перед другим виходом учасників під назвою «Українське село» глядачам продемонстрували слайд-шоу «Село», у якому українська земля постала мальовничою, родючою, квітучою, а її народ – працьовитим.

Опісля провели інтелектуальний конкурс: кожен учасник обирав жовту або блакитну карточку та відповідав на питання з неї. Жовта містила питання про Україну, до прикладу: коли наша держава стала незалежною, хто написав музику до Гімну, назвати 5 українських президентів, продовжити рядки вірша Шевченка, вказати автора вірша про мову тощо. На синій були питання загального характеру: що би ви змінили в цьому світі, як повинен починатися день, в яку країну ви переїхали б назавжди, яку пораду ви дали б маленькій дитині та інші.

Наступний вихід – «Українські звичаї та традиції». Перед тим представили аудиторії відеоролик конкурсантів про традиції народних свят – сватання, весілля, Різдва, Великодня, Василя, Івана Купала. Опісля гості мали змогу переглянути відео про те, якою Україну бачать конкурсанти та що вона для них означає.

Вечірній вихід
Останній вихід – «Вечірній». По сцені дефілюють кавалери у костюмах та леді в розкішних сукнях блакитно-жовтого забарвлення. Перед оголошенням результатів привітав першокурсників, організаторів і присутніх у залі в.о. проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Федір Шандор.

Уже за мить стали відомі титули, якими удостоїли винуватців вечора: II віце-міс і віце-містером стали Іванна Лакатош та Олексій Олійник; звання I віце-міс і віце-містера здобули Ребекка Ремецкі та Валентин Пригродський; наймужнішим юнаком визнали Олександра Поповича, коронованою дівчиною факультету стала Вікторія Куцин.

Святкувати продовжили в одному з нічних клубів міста! _x_PS1 На календарі 21 листопада – п’ятниця. Cтуденти поспішають до рідної домівки, та тільки не туристи. Вони – до «Падіюну», бо святкують свій День першокурсника та «Міс і містер’2014». _x_PS2 /live/2014/11/102FTM/intelektual.jpg_x_PS3 Інтелектуальний конкурс_x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Оксана Пітра_x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Дозвілля | 24.11.14 | Додав Шумицька | 1196 | 5.0/2
Теги: Факультет туризму та міжнародних ко, День першокурсника

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]