Неділя, 26.01.20, 22:18 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

«Королева спорту» зібрала на завершальному етапі спартакіади рекордну кількість учасників

Минулого тижня на стадіоні «Авангард» відбувся останній вид 65-ї загальноуніверситетської спартакіади серед студентів та VIII – серед працівників та співробітників ДВНЗ «УжНУ». Студенти розігрували медалі у 14 видах легкої атлетики: як дівчата, так і хлопці брали участь у стрибках в довжину, штовханні ядра, у забігах на 100, 200, 400 м, в естафеті 4х100 м. Крім того, представниці слабкої статі ще змагалися на дистанції 800 м, а сильної – на 1500 м.

Змагатися прийшла рекордна кількість охочих – близько 400 учасників з 18 факультетів. У всіх видах програми були показані досить високі результати, особливо варто відзначити стрибки в довжину серед дівчат, де Ю. Гудзь стрибнула під шестиметрову позначку.

Викладачі визначали кращих у бігу на 100 м, стрибках у довжину та сімейних стартах. Найшвидшим і найстрибучішим серед чоловіків виявився викладач з економічного факультету В. Герзанич. Серед жінок 100 м найкраще пробігла представниця коледжу, а в стрибках у довжину найдальше стрибнула викладач загальноуніверситетської кафедри фізичного виховання К.Шевченко.

У сімейних стартах взяли участь сім’я Ф. Шандора з факультету туризму та родина І. Прохненка з історичного факультету. Змагання складалися з трьох етапів (естафета, стрибки з місця і метання м’ячика). Сім’я Прохненків перемогла в стрибках, але цього виявилося замало. Успіху в естафетному забігу й метанні м’ячика родини Шандорів вистачило, щоб здобути перемогу в загальному заліку.

Переможці та призери змагань

Студенти:

Дівчата:

100 м – Слюсарева О. (ф-тет туризму та МК) – 14.3 сек. – 1 місце;

Пластуняк В. (коледж) – 14.4 сек. – 2 місце;

Забрудська М. (ф-тет здоров’я людини) – 14.7 сек. – 3 місце.


200 м – Щур В. (ф-тет здоров’я людини) – 31.1 сек. – 1 місце;

Вейкай Т. (ф-тет туризму та МК) – 31.7 сек. – 2 місце;

Торгонська С. (ф-тет здоров’я людини) – 32.1 сек. - 3 місце.


400 м – Гулович Ю. (ф-тет здоров’я людини) – 1.11,1 сек. – 1 місце;

Ковальчин В. (ф-тет міжнародного бізнесу) – 1.11,6 сек. – 2 місце;

Майхеркевич І. (економічний ф-тет) – 1.12,7 сек. – 3 місце.


800 м – Щур В. (ф-тет здоров’я людини) – 2.55.2 сек. – 1 місце;

Волошина Ю. (математичний ф-тет) – 2.56,1 сек. – 2 місце;

Зятюк Т. (стоматологічний ф-тет) – 3.07,2 сек. – 3 місце;

Кубаш В. (географічний ф-тет) - 3.07,2 сек. – 3 місце.


Стрибки у довжину – Гудзь Ю. (ф-тет здоров’я людини)– 5,50 м. – 1 місце;

Рущак Т. (юридичний ф-тет) – 4,09 м. – 2 місце;

Думнич С. (медичний ф-тет) – 4,06 м. – 3 місце.


Штовхання ядра – Іванюк С. (математичний ф-тет) 10,05 м. – 1 місце;

Клецко Х. (коледж) – 9,76 м. – 2 місце;

Катков О. (ф-тет здоров’я людини) – 9,28 м – 3 місце.


Естафета 4х100 м. – ф-тет здоров’я людини – 57.0 с. – 1 місце;

Економічний ф-тет – 1.01,3 с. – 2 місце;

Коледж – 1.02,6 с. – 3 місце.



Юнаки:

100 м – Телегій І. (фізичний ф-тет) – 11.5 сек. – 1 місце;

Мігаліско Е. (ф-тет здоров’я людини) – 11.6 сек. – 2 місце;

Щербанич С. (коледж) – 11.7 сек. – 3 місце.


200 м. – Мікловцік М. (ф-тет здоров’я людини) – 23.0 сек. – 1 місце;

Щербанич С. (коледж) – 24.5 сек. – 2 місце;

Микуланинець М. (хімічний ф-тет) – 24.7 сек. – 3 місце.


400 м – Татач Ю. (юридичний ф-тет) – 56.2 сек. – 1 місце;

Паламарчук С. (коледж) – 57.6 сек. – 2 місце;

Липчак М. (ф-тет здоров’я людини) – 58.0 сек. – 3 місце.


1500 м – Росул В. (ІТФ) – 4.29.2 сек. – 1 місце;

Дьордь В. (юридичний фак-ет) – 4.36,0 сек. – 2 місце;

Павлей С. (фізичний фак-ет) - 4.45,0 сек. – 3 місце.


Стрибки у довжину – Йовбак Д. (математичний ф-тет) – 5,74 м – 1 місце;

Поляк В. (ф-тет здоров’я людини) – 5,63 м – 2 місце;

Литко П. (ф-тет здоров’я людини) – 5,63 м – 3 місце.


Штовхання ядра – Гучкович І. (ф-тет здоров’я людини) 13,09 м – 1 місце;

Ямковий О. (фізичний ф-тет) – 12,61 м – 2 місце;

Пивоварнік Т. (юридичний ф-тет) – 12,05 м – 3 місце.


Естафета 4х100 м – ф-тет здоров’я людини – 47.0 с. – 1 місце;

Фізичний ф-тет – 49.5 с. – 2 місце;

Коледж – 50.1 с. – 3 місце.



Викладачі:

Жінки:

100 м – Александра Н. (коледж) – 15.0 сек. – 1 місце;

Машіко К. (економічний ф-тет ) – 15.1 сек. 2 місце;

Кравченко О. (кафедра фіз. вих.) – 15.5 сек. 3 місце.


Стрибки у довжину – Шевченко К. (кафедра фіз. вих.) – 4,10 м – 1 місце;

Кравченко О. (кафедра фіз. вих.) – 3,92 м – 2 місце;

Александра Н. (туризм) – 3,71 м – 3 місце.

Чоловіки:

100 м – Герзанич В. (економічний ф-тет) – 12.2 сек. – 1 місце;

Гондорчин М. (кафедра фіз. вих.) – 12.6 сек. – 2 місце;

Кілар Тудор (ф-тет туризму та МК) – 12.9 сек. – 3 місце.


Стрибки у довжину – Герзанич В. (економічний ф-тет) – 5,57 м. – 1 місце;

Сідун В. (коледж) – 5,20 м. – 2 місце;

Гондорчин М. (кафедра фіз. вих.) – 5,09 м. – 3 місце.


Сімейні старти:

Сім’я Шандорів (ф-тет туризму та МК) – 1 місце;

Сім’я Прохненків (історичний ф-тет) – 2 місце.

За інформацією загальноуніверситетської кафедри

фізичного виховання




Спорт | 27.05.15 | Додав Lucky | 711 | 0.0/0
Теги: спартакіада серед працівників

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

1
avatar
1 turyanitsa \ IP: 195.225.231.220 • 14:37, 12.06.15
А де можна подивитися загальні підсумки Спартакіади і місця по всім видам спорту?)
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]