Середа, 26.02.20, 04:43 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

Факультет міжнародних відносин відсвяткував своє 17-річчя Днем відкритих дверей

15 квітня факультет міжнародних відносин відзначив свої народини – 17 років із дня заснування. Святкувати вирішили Днем відкритих дверей на факультеті, запросивши школярів-старшокласників Ужгородської загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської ОДА.

Микола Палінчак

Захід розпочався з вітальних слів декана факультету міжнародних відносин професора Миколи Палінчака, який висловив гордість з того, що філію київського вишу вдалося успішно трансформувати у повноцінний структурний підрозділ УжНУ: «За 17 років наш факультет відбувся. Тут працюють справжні професіонали-практики. Деякі з них – колишні дипломати. Весь наш колектив працює дуже потужно, тому й студенти у нас одні з найкращих. Навчатися тут означає знати і економіку, й іноземні мови. Фішка факультету ще й у тому, що кожен наш студент має можливість виїхати за кордон на роботу».

Ігор Король

Проректор із навчально-виховної роботи Ігор Король зауважив, що дуже радий читати лекції на факультеті міжнародних відносин, бо це надзвичайно сучасний підрозділ. Також запевнив учнів у тому, що, отримавши подвійні дипломи (такі видає факультет), вони зможуть вдало працевлаштуватися.

Привітав присутніх і завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Володимир Приходько.

Присутніх вітає Володимир Приходько

«Вітаю всіх з днем народження нашого факультету! Щиро бажаю сьогоднішнім гостям влитися у цей чудовий колектив, де зможете багато чого навчитися, стати професіоналами. Ви вчитеся в цікавий період, коли стара, традиційна система освіти перебуває у фазі переходу до онлайн-режиму. Новітня система вимагає ще більшої відповідальності, самодисципліни. Ми віримо, що наші майбутні студенти саме такі − сильні і відповідальні», – висловив упевненість професор.

Заспівали студентський гімн...

Після вітальних слів керівників і викладачів факультету слово надали студентам, які привітали своїх викладачів зі святом, заспівали студентський гімн і подарували присутнім торт.

Завершував урочисту частину декан Микола Палінчак. Він закликав школярів поповнити лави студентів факультету міжнародних відносин, поділився планами на майбутнє і запросив скуштувати святковий презент.

Після урочистостей організатор заходу, заступник декана з виховної роботи Людмила Казакова запросила майбутніх абітурієнтів на ознайомчу лекцію «Факультет міжнародних відносин: місце, звідки видно увесь світ», а студентів-п’ятикурсників − на зустріч із запрошеними на подію представниками компаній з іноземним капіталом щодо працевлаштування випускників. Також всі охочі мали змогу відвідати виставку фоторобіт випускників і студентів факультету міжнародних відносин і поспостерігати за футбольними баталіями за Кубок декана.

Галина Кришінець

Фото, відео Роберта Паппа
Традиції | 16.04.15 | Додав Путpашик | 1160 | 0.0/0
Теги: Факультет МВ, 17-річчя

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики