Середа, 26.01.22, 20:39 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Міжнародні контакти

Журналісти і політологи УжНУ можуть здобути подвійні дипломи українського та європейського зразка
Польську сторону під час зустрічі представляли канцлер університету Збігнєв Чеба, професор Петр Розводовський та представник вишу Володимир Вакула. Від імені ректора УжНУ Володимира Смоланки договір підписав проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Сливка. Представники закордонного вишу зацікавлені у співпраці з журналістами й політологами, тож під час підписання договору були присутні Мирослава Лендьел, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи і міжнародних зв’язків, та Юрій Бідзіля, завідувач кафедри журналістики.

В.о. проректора УжНУ Олександр Сливка підписує документи
Варшавський гуманітарний університет пропонує чимало можливостей для журналістів. Він має найвищий рівень акредитації, обіцяє студентам хорошу матеріальну базу для навчання. Йдеться, зокрема, про телестудію, у якій журналісти можуть не тільки практикуватися, а й виготовляти повноцінний мас-медійний продукт. Надсучасне обладнання дозволяє знімати тут музичні кліпи. Саме на цій телестудії проводять концерти і знімають кліпи Мадонна та Чак Норріс. Сьогодні тут навчається близько 500 студентів і на постійній основі працює 60 викладачів. Періодично у виші проводять лекції відомі професори з Європи. Для політологів УжНУ співпраця корисна передусім через те, що у разі отримання другого диплома у Польщі, студенти мають змогу отримати й другу спеціалізацію – політолога і журналіста.

За день до підписання угоди поважні гості взяли участь у конференції факультету суспільних наук «Політичні кризи в державах та регіонах Європи: внутрішні передумови та зовнішні виклики у ХХ – на початку ХХІ століть», до якої їх запросила Ганна Мелеганич, доцент кафедри державного управління. Раніше в режимі онлайн відбулося обговорення договору, який підписали в УжНУ. Конкретно обговорили співпрацю з політології і журналістики, однак у перспективі можлива співпраця з іншими гуманітарними напрямами, зазначає пані Ганна.

Представники польського вишу
Канцлер Варшавського гуманітарного університету імені Болеслава Прусса дуже добре відгукнувся про конференцію політологів і запросив ужнівців до себе на міжнародну конференцію «Польща в Україні, Україна в Польщі: проблеми меж, культури і нації», яка відбудеться в квітні.

Юрій Бідзіля
Журналісти УжНУ мають хороші напрацювання у міжнародних проектах: ВВС (Америка), Fojo (Швеція). Студенти готові до нових проектів і навчання за кордоном. Сьогодні залишається тільки узгодити навчальні програми у зв’язку з можливістю здобуття подвійних дипломів, зазначив завідувач кафедри журналістики Юрій Бідзіля.

Професор Варшавського гуманітарного університету імені Болеслава Прусса припустив, що студенти польського вишу могли би проходити магістратуру з журналістики в УжНУ, оскільки їхній університет поки що не може надати таких можливостей. В.о. проректора Мирослава Лендьел зауважила, що політологи теж надішлють свою програму для узгодження з польською, що стане найпершим кроком до співпраці між вишами.

На згадку про зустріч представники Варшавського гуманітарного університету імені Болеслава Прусса подарували УжНУ книги, одна з яких – книга-фотоальбом, підготовлена студентами цього вишу у процесі навчання. _x_PS1 Договір про співпрацю, згідно з яким надається можливість отримання дипломів українського та європейського зразка, підписали 17 жовтня Варшавський гуманітарний університет імені Болеслава Прусса та Ужгородський національний університет. _x_PS2 /live/2014/10/63pol/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Наталія Каралкіна _x_PS11 Фото Роберта Паппа_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Міжнародні контакти | 18.10.14 | Додав Путpашик | 1170 | 0.0/0
Теги: подвійні дипломи

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик