Середа, 26.01.22, 20:16 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Міжнародні контакти

Західний університет ім. Васіле Голдіша та УжНУ підписали додаткову угоду про співпрацю
Днями з офіційним візитом до УжНУ з нагоди річниці нашого вишу завітала делегація румунського ВНЗ, яку очолили ректор університету, професор Коралія Которакі, проректор, професор Гавріл Арделян – керівник філії університету в Сату-Маре, а також проректор, професор Васіле Берлінгер – керівник філії університету в Бая-Маре.

Результатами багаторічної нашої співпраці є успішна реалізація спільних проектів Європейського інструменту сусідства та партнерства, систематичне проведення науково-практичних міжнародних конференцій, публікація спільних наукових досліджень, організація наукових стажувань для викладачів та літніх шкіл для студентів.

Під час зустрічі ректор УжНУ, професор Володимир Смоланка акцентував увагу на найважливіших українсько-румунських проектах, що сьогодні виконуються в УжНУ. Ішлося передусім про можливості зменшення негативного впливу небезпечних природних явищ та пов’язаних з ними екологічних проблем на транскордонну територію України, Угорщини, Румунії та Словаччини на основі використання супутникових технологій, які передбачають запобігання стихійним явищам.

Під час підписання угоди
До актуальних питань українсько-румунської співпраці долучився голова Закарпатської обласної ради Іван Балога. Адже наш край та повіти Сату-Маре і Марамуреш традиційно тісно співпрацюють в рамках багатьох важливих питань. Однією із назрілих проблем сучасності є збереження культурної спадщини та посилення інституційної транскордонної співпраці. Наші науковці під керівництвом проф. Івана Вовканича спільно реалізують проект, що сприяє посиленню зв’язків між культурними та освітніми установами прикордонних областей, збереженню та захисту культурної спадщини, традицій, релігійних цінностей, характерних для наших народів по обидві сторони кордону.

Найближчим часом заплановано об’єднати зусилля задля інтенсифікації академічної та науково-дослідницької діяльності у всіх актуальних напрямах медицини, економіки, права, інформаційних технологій та суспільствознавства. У грудні мають відбутися робочі зустрічі між представниками вишів-партнерів. Науковці на різних факультетах обговорюватимуть спільну співпрацю у різних програмах: Erasmus+, Програмі прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 та «подвійних дипломів». Саме про підготовку європейських проектів та спільну участь у міжнародних консорціумах ішлося у додатковій угоді, яку підписано ректорами вишів під час зустрічі.

Вручення атрибутів Doctor Honoris Causa Коралії Которакі
Робочий візит завершився приємним дійством на розширеному засіданні Вченої ради. Ректор Ужгородського університету Володимир Смоланка вручив атрибути «Почесного доктора» (Doctor Honoris Causa) ректору Західного університету ім. Васіле Голдіша в м. Араді Коралії Которакі – відомому лікарю, освітянину та науковцю. _x_PS1 Продовжуються добрі традиції реалізації українсько-румунських освітніх проектів і накреслення нових векторів наукової співпраці між Західним університетом ім. Васіле Голдіша в м. Араді та Ужгородським національним університетом. _x_PS2 /live/2014/10/103honoris/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 За інформацією відділу міжнародного освітнього _x_PS11 та наукового співробітництва УжНУ _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Міжнародні контакти | 29.10.14 | Додав Путpашик | 882 | 0.0/0
Теги: Honoris Causa, Міжнародні контакти, Коралія Которакі, університет ім. Васіле Голдіша

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик