Середа, 26.02.20, 03:22 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » У ногу з часом

Закарпаття отримало нові апарати для ультразвукової діагностики!
Під час конференції
8 листопада у навчальному корпусі Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки відбулася конференція Асоціації фахівців з ультразвукової діагностики Закарпатської області разом із компанією «Медігран», що спеціалізується на забезпеченні медичних установ і науково-дослідних лабораторій високотехнологічним медичним і лабораторним обладнанням.

Іван Рогач, директор Інституту, привітав учасників конференції, зауваживши, що завдяки отриманим апаратам можна буде лікувати пацієнтів тут, на місці, а не направляти в інші міста чи за кордон.

Василь Стойка
Про особливості заходу розповів Василь Стойка, головний лікар медичного центру УЖМЕД, фахівець у галузі ультразвукової діагностики: «Актуальні питання ультразвукової діагностики є предметом нинішнього обговорення. Форум проходить щорічно. Його завдання полягає в обміні досвідом, вивченні нових можливостей, покращення якості діагностування. Наші колеги з Києва привезли два сучасні апарати ультразвукової діагностики – експертного та середнього класу, а також літотриптер – новий апарат для Закарпаття (буде застосовуватися в ортопедії та травматології, бо ж літотрипсія каменів нирок вже практикується у Мукачеві). Сьогодні ми вперше провели літотрипсію конкрементів слинної залози на реальному пацієнтові».

Нинішня конференція стосувалася ультразвукової діагностики у галузі судинної патології, яка є найпоширенішою серед інших: близько 60% летальності зумовлено саме судинною патологією (інфаркти, інсульти тощо). «Чим скоріше лікар УЗД знайде проблеми із судинами, тим раніше можна буде розпочати лікування. Профілактика – це основна доктрина медицини, і ми хочемо наближатися до ідеалу», – каже Василь Іванович.

Анна Халак
Анна Халак, регіональний представник компанії «Медігран» у західній Україні, представила ті апарати УЗД, якими відтепер користуватимуться лікарі у закарпатських медичних закладах. Компанія забезпечує діагностичне обладнання, лабораторне обладнання, обладнання для реанімації та спеціальний транспорт. Надійшли апарати з Кореї: мають французьку ліцензією.

Віддали перевагу саме цьому виробнику передусім через вартість. Крім того, такі апарати можуть використовуватися у багатьох медичних закладах: є сучасними,  безпечними для пацієнтів, відповідають усім чинним світовим нормам і мають широкий діапазон застосування.

Ірина ЛевінаУ ногу з часом | 09.11.13 | Додав Шумицька | 977 | 2.0/1

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики