Середа, 26.01.22, 19:40 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Дозвілля

На Ужі знову з’явилися човни, кораблі й цілі «лайнери»
 

Першим, за залпом, стартував пасажирський «лайнер», а після нього кожен плавзасіб рушав з інтервалом у 20 секунд. Усього команд назбиралося аж 21, й усі вони просто вражали оригінальністю. Звичайно, найбільше у вічі глядачам впадала велика фекалія з російським прапором, яка дістала назву «ПТН – ГВН». Схожий меседж несла команда «Опариши», на судні якої була табличка «ПТН – Опариш». На багатьох човнах майоріли українські прапори, тож, без сумніву, цьогорічну регату можна  назвати найбільш патріотичною серед усіх. Таким же було й ставлення організаторів до влаштованого дійства, адже вони збирали кошти від продажу напоїв та аксесуарів на потреби закарпатських військових на Сході України.

Федір Шандор

Цьогоріч, напевно, ужгородська регата зібрала найбільше глядачів – узбережжя Ужа були заповнені вщерть від самісінького старту й до фінішу; пішохідний міст теж був переповнений охочими на власні очі побачити видовище. Чим зумовлена така популярність, розповів проректор УжНУ з науково-педагогічної та виховної роботи Федір Шандор: «5-й рік поспіль проводиться регата. Звичайно, були вони різні. Цього року зареєстровано найбільше учасників – 21 корабель. Ця регата мала своє соціально-політичне означення: оскільки вся країна переживає складні події, ми передбачили й волонтерську допомогу військовим. Усе вдало: учасники живі, здорові, ні в кого нічого не трапилося. Травм ніяких. Екології не нашкодили, а адміральське судно збирало ті запчастини, які хтось загубив.

Цього року було багато дуже поганих подій, сумних. Є акції начеб серйозні, на які, проте, не приходить багато людей. А ця – ніби й весела, суто флеш-моб, який не заважає іншому життю Ужгорода. Люди просто трохи перемкнули увагу з буденності на щось феєричне. А ще ми вирішили запровадити правило: будемо постійно, під час кожної акції, звертати увагу на соціальні моменти в регаті».

«Трое в лодке, не считая собаки»

Учасник команди «Трое в лодке, не считая собаки», студент Ужгородського університету Олександр Курта розповів про своє судно й екіпаж, що повністю відповідали назві: «Ідея, звісно, від однойменного твору Джерома К. Джерома. Доволі важко було плисти, оскільки в нас не було якісного судна. На матраці ми з братом у буквальному сенсі сплавляли дівчину й песика Соньчика. Він, до речі, і був нашим капітаном. Та загалом враження неймовірні; цьогоріч уперше брали участь у регаті, думаю, наступного року теж долучимося до цієї веселої акції»...

Після фінішу нагороджували переможців: найчисельнішим став екіпаж «Студент» (Самодопомога Закарпаття), найоригінальнішими виявилися моряки з судна «Дядя Піца» з Луцька, найшвидшими – команда «5-10», а найшвидшим серед оригінальних став корабель «Веселий плавун». Переможці номінацій отримали чимало цінних подарунків, а всіх учасників цьогорічної Ужгородської регати нагодували свіжозвареною ухою.

_x_PS1 Щоліта ужгородці, виснажені спекою, чекають на особливе дійство – регату. Десятки охочих сплавляються річкою Уж між транспортними мостами – від стадіону «Спартак» до готелю «Ужгород». Уже традиційно після реєстрації команд захід розпочався з шикування учасників, привітання й напутнього слова адмірала – Федора Шандора, проректора з науково-педагогічної та виховної роботи та завідувача кафедри туризму УжНУ. Команди-учасниці змагалися в чотирьох номінаціях – «Ноїв ковчег» (судно з найбільш чисельним екіпажем), «Веселий Роджер» (найоригінальніший човен), «Летючий голландець» (найшвидший «корабель») та «Чорна каракатиця» (найшвидше судно серед оригінальних)._x_PS2 http://mediacenter.uz.ua/live/2014/07/95regata/posvjachennja_v_morjaki_centr.jpg_x_PS3 Посвячення в моряки_x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Ірина Левіна_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Дозвілля | 28.07.14 | Додав Lucky | 871 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]