Вівторок, 17.09.19, 03:25 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Вітаємо!

Всеукраїнський день психолога відзначили на кафедрі психології УжНУ

23 квітня з нагоди Всеукраїнського дня психолога на кафедрі психології факультету суспільних наук пройшла студентська наукова конференція. У заході взяли участь студенти І–ІІІ курсів. Теми своїх доповідей обирали самостійно, здебільшого керуючись власними вподобаннями й допомогою викладачів.

Уляна Михайлишин

«Професія психолога є особливим видом діяльності, який, крім знань, вимагає особливих особистісних якостей. Дуже хочеться вірити, що кожен із вас обрав свою професію серцем і усвідомлює, наскільки відповідальною є наша місія. Сподіваємося, що всі ви будете відданими покликанню», – такими словами привітала своїх студентів завідувач кафедри психології Уляна Михайлишин.

Окрім наукових доповідей, учасники конференцій переглядали спеціально підготовлені фільми, у яких розглядалися різні ситуації, з якими доводиться стикатися у своїй діяльності психологам.

Світлана Ісаєвич

«Такі фільми допомагають моделювати і професійні помилки, і правильні фахові ходи. Студенти багато над чим замислюються і, як мінімум, краще розуміють той чи той метод психологічної діагностики, відтак і обирають, котрий більше подобається. Ці елементи практичності допомагають уже відтепер формувати культуру, наслідування того, що близьке тобі. Моєю найпершою метою було формування не так професійних навичок, як особистісних і головного принципу психолога: «Не нашкодь!» – коментує старший викладач кафедри психології Світлана Ісаєвич.

Студенти після кожного виступу й перегляду фільму жваво обговорювали різні професійні аспекти своєї діяльності та вели полеміку з викладачами.

На конференції були представлені професійні наукові видання. Студенти дивувалися, що деякими з книг можна користуватися в бібліотеці нашого вишу. Викладачі ж висловлювали щире захоплення з того, що книжкові фонди поповнюються останніми психологічними дослідженнями і є легко доступними, незважаючи на не найкращі часи. Всі ж студентські доповіді будуть опубліковані в збірнику матеріалів конференції.

Зважаючи на всі соціально-політичні потрясіння в країні, суспільство особливо потребує кваліфікованих спеціалістів – і для того, щоб зменшити соціальну напругу, і щоб полегшити психологічні навантаження. Від професійної компетентності українських психологів нині залежить душевний спокій наших громадян.

А тому ми вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським днем психолога. Нехай ваша невичерпна життєва енергія та чуйність до всіх, хто звертається по допомогу, сприяє іншим подолати розгубленість, інформаційну залежність, залагодити непорозуміння на роботі, сімейні негаразди й просто почати жити новим легшим життям.

Світлана Лапига

Фото Роберта Паппа
Вітаємо! | 24.04.14 | Додав Зизич | 902 | 5.0/1
Теги: кафедра психології, Всеукраїнський день психолога

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики