Вівторок, 18.01.22, 16:49 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Вітаємо!

Факультет європейського права і правознавства має перших дипломованих магістрів і спеціалістів!
Звучить гімн України

Хома Михайлович привітав випускників від імені декана і від себе особисто: «Факультет європейського права і правознавства вперше здійснює свій випуск спеціалістів та магістрів. Отож бажаю вам бути гідними випускниками свого факультету та вишу». Після привітання Хома Олексик запропонував вшанувати пам'ять загиблих на Сході України хвилиною мовчання: «…І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі» (цитата з поезії Тара Шевченка «І Архімед, і Галілей»)».

Андрій Сербайло

До привітань приєднався і Андрій Сербайло: «Я щиро вірю у те, що ті знання, які ви здобули впродовж років навчання у стінах цього вишу пригодяться вам у житті. Я переконаний, що кожен із вас стане фаховим європейським правознавцем. Сьогодні той день, коли ви повинні подякувати професорсько-викладацькому складу і батькам, котрі вкладали у вас душу і серце. Ви повинні показати, що гідні зусиль своїх наставників та рідних. Бажаю, аби кожен із вас знайшов свою стежину і не обов’язково, аби вона була рівною і гладкою, але щоб довела до тих вершин, котрі ви собі задумали!»

Михайло Попович

Від імені голови обласної ради та депутатів зі святом випускників привітав Михайло Попович: «Я переконаний, що саме такі молоді люди, як ви, зможете змінити нашу державу, а тому бажаю вам завжди залишатися людьми й бути патріотами свого факультету, вишу та України!»

Олександр Рогач

Проректор Олександр Рогач побажав терпіння, наполегливості у досягненні своїх цілей: «Сьогодні ви маєте можливість відсвяткувати свій випускний весело і без куль над головою, на жаль, не всі випускники нашої країни мають таку змогу. Отож бажаю вам та всій нашій державі миру! Слава Україні!»

Наталія Венжинович

Після привітань свої дипломи отримали магістри і спеціалісти денної та заочної форми навчання. Від імені батьків усіх випускників виступила мама одного з магістрів факультету, котрий дістав диплом із відзнакою, Івана Полюжина – Наталія Венжинович: «Дякую всім тим, без кого нині наших випускників не було. Хоч і отримують наші діти дипломи у непростий для України час, але є впевненість у тому, що ця юна юридична еліта зможе побудувати сильну державу. Перед тим, як підете за межі університету, пораджу вам дотримуватися таких правил у житті:

  • Не зрадьте свою мрію;
  • Не зрадьте своїх батьків;
  • І ніколи не зрадьте Україну»
_x_PS1 Днями у Зеленому корпусі УжНУ свої омріяні дипломи отримали спеціалісти та магістри факультету європейського права і правознавства. Привітати випускників завітали поважні гості: перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Андрій Сербайло, в. о. проректора з науково-педагогічної роботи, доктор юридичних наук, професор Олександр Рогач, кандидат історичних наук, доцент Хома Олексик, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Михайло Попович та директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Маріанна Кляп. Гімном України, котрий в унісон, поклавши руки на серце, заспівали всі присутні, було розпочато свято._x_PS2 http://mediacenter.uz.ua/live/2014/07/15fevropravo/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Галина Риган_x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Вітаємо! | 04.07.14 | Додав VIP | 1051 | 0.0/0
Теги: Факультет європейського права і пра

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики