Четвер, 20.02.20, 18:34 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

У бадмінтоні – золотий дуплет юристів
Призери змагань

6–7 травня відбулися змагання з бадмінтону у залік VII загальноуніверситетської Спартакіади викладачів та співробітників УжНУ. Участь у них узяло 9 жіночих і 9 чоловічих команд структурних підрозділів університету.

Людмила Данко, Вікторія Туряниця, Наталія Бондарчук

Серед жінок «золото» виборола викладач кафедри теорії та історії державного права юридичного факультету Вікторія Туряниця, яка взагалі дебютувала у таких турнірах. «Сьогодні були мої перші змагання, тому перемога ще більш цінна і вагома. Я дістала величезне задоволення й море позитивних емоцій. Мушу відзначити, що суперниці були гідними, сильними. Сподіваюся, наш факультет і в майбутньому не буде пасти задніх і посідатиме призові місця», – зауважила переможниця.

«Срібло» дісталося Людмилі Данко-Товтин (природничо-гуманітарний коледж), «бронза» опинилася в руках Наталії Бондарчук (факультет здоров’я людини).

Інші команди розташувалися в підсумковій таблиці так: 4-е місце – хімічний, 5-е – Інститут економіки та міжнародних відносин, 6-е – факультет туризму та МК, 7-е – фізичний, 8-е – історичний, 9-е – географічний.

Команда юридичного факультету

У змаганнях чоловіків перемогу теж здобув представник юридичного факультету – доцент кафедри конституційного права та кафедри міжнародного права Василь Гомонай, який зауважив: «Бадмінтон – один із найінтенсивніших видів спорту, тому гравці мають бути добре фізично підготовлені. Цей вид не дуже поширений. На любительському рівні у нас він більш популярний у теплі пори року, коли батьки з дітьми виходять пограти десь на березі річки або на пляжі. Якщо говорити про сьогоднішній турнір, то відзначу, що суперники були сильними. На жаль, не брав участі в ньому представник факультету здоров’я людини, який би склав хорошу конкуренцію. А секрет мого успіху – це активний спосіб життя, особливо діти, котрі потребують постійної уваги, турботи і фізичної підготовки».

2-е місце в чоловічих змаганнях посів коледж, 3-є – факультет туризму та МК, 4-е – хімічний, 5-е – фізичний, 6-е – історичний, 7-е – математичний, 8-е – Інститут економіки та міжнародних відносин, 9-е – географічний.

Після сумування результатів жіночих і чоловічих виступів загальнокомандні досягнення виглядають так:
1 – юристи;
2 – коледж;
3 – хіміки;
4 – факультет туризму та МК;
5 – фізики;
6 – Інститут економіки та МВ;
7 – історики;
8 – факультет здоров’я людини;
9 – географи;
10 – математики.

Шандор Ковач

Суддя змагань Шандор Ковач, ст. викладач загальноуніверситетської кафедри фізичного виховання, після турніру зауважив: «Найбільшою і приємною несподіванкою було те, що представниця юридичного факультету, вперше беручи участь у змаганнях, виграла. Варто відзначити, що рівень підготовки наших спортсменів-освітян з кожним роком помітно зростає. Наприклад, дуже добре представили свій факультет хіміки. Помітно, що вони готувалися до змагань і однозначно поліпшили свої навички у бадмінтоні. У мене є лише одне побажання до всіх гравців: тренуватися і приходити на змагання фізично готовими».

Тепер запрошуємо всіх на завершальні спартакіадні змагання – легку атлетику і сімейні старти, які відбудуться 15 травня на стадіоні «Авангард»!

Оксана Пітра

для Медіацентру УжНУ
Спорт | 10.05.14 | Додав Lucky | 736 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]