Середа, 01.02.23, 18:10 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

Вектор розвитку фінансово-кредитної системи України шукали українські і закордонні науковці під час масштабної конференції в УжНУ
Володимир Смоланка

Співорганізаторами конференції стали департамент фінансів обласної державної адміністрації, Закарпатський регіональний центр соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України, а проведення такої масштабної конференції стало можливим за підтримки ПАТ «КБ Хрещатик» та особисто голови правління цього банку – заслуженого економіста України Дмитра Гриджука.    

Володимир Чубірко

«Значна кількість науковців із 58 вітчизняних вишів та 8 закордонних свідчить про високий рівень конференції та хороші наукові зв’язки», – зауважив ректор УжНУ Володимир Смоланка під час відкриття конференції, а також схвально оцінив старання економістів УжНУ, які проводять уже третю поспіль  конференцію міжнародного рівня.

На конференцію завітав і випускник кафедри фінансів і банківської справи, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко: «Вважаю, що УжНУ має стати тим вектором, який вказуватиме напрями розвитку освіти, науки і економічного зростання як на регіональному, так і на вітчизняному рівні, а тому на науковців УжНУ органи державної влади та місцевого самоврядування покладають великі надії».   

Віталій Сержанов

«Економіка повинна визначати політику, а не навпаки. Від того, наскільки фінансово незалежною є держава, залежить її безпека. Економічний факультет плідно працює у сфері науки, і ця конференція для мене є найбільш цікавою, оскільки сам є випускником цієї кафедри. Сподіваюся, результати форуму будуть використані на практиці», – зазначив під час відкриття декан економічного факультету, доцент Віталій Сержанов.

Віра Варцаба

Ініціатор й організатор конференції завідувач кафедри фінансів і банківської справи Ужгородського національного університету, доцент Віра Варцаба вважає, що сучасні завдання на шляху інтеграції України у європейський та світовий фінансовий простір потребують перегляду ролі університетської освіти у формуванні основних параметрів інтелектуального, соціального та наукового потенціалу економічної системи держави, а також фінансово-кредитної системи. Тому конференцію організували для презентації результатів фундаментальних наукових досліджень з проблемних питань розвитку фінансово-кредитної системи України та  пошуку шляхів упровадження  інноваційних ідей щодо вдосконалення напрямків реформування фінансової політики на державному та регіональному рівнях.

Людмила Ліпкова

Важливим здобутком наукового форуму стала можливість ознайомлення з досвідом вирішення проблем фінансово-кредитної сфери в інших країнах, якими поділилися науковці Словаччини, Польщі, Німеччини, Угорщини, що важливо для вирішення сучасних завдань на шляху інтеграції України у європейський і світовий фінансовий простір.

«Вважаю такі форуми надзвичайно актуальними. Ми змогли обмінятися думками й поділитися своїми напрацюваннями. Сьогодні ми підписали Меморандум про співпрацю між нашими вишами, а тому сподіваємося на плідні контакти в майбутньому», – поділилася своїми враженнями декан факультету міжнародних відносин Економічного університету в Братиславі, професор Людмила Ліпкова.

Протягом трьох днів конференції науковці не лише брали участь у пленарному та секційних засіданнях, а й ознайомилися з історичними пам’ятками Ужгорода насолоджувалися весняним цвітінням біло-рожевих магнолій та сакур під час екскурсії, яку провів відомий туризмознавець, завідувач кафедри туристичної інфраструктури та сервісу Федір Шандор.

Доповіді І Міжнародної науково-практичної конференції «Фінансово-кредитна система: вектор розвитку для України» ввійшли до окремого збірника, який містить різні точки зору з теоретичних та практичних аспектів розвитку фінансово-кредитної системи України, грошово-кредитної, фіскальної політики та фінансової безпеки держави і суб’єктів господарювання в контексті світової фінансової кризи, а напрацювання, впевнені учасники конференції, матимуть практичне втілення в оздоровленні фінансово-кредитної системи України та Закарпаття зокрема.

_x_PS1 Кафедра фінансів і банківської справи економічного факультету УжНУ 23–25 квітня провела Міжнародну науково-практичну конференцію «Фінансово-кредитна система: вектор розвитку для України», яка була приурочена до 70-річчя УжНУ. Триденний науковий захід такого рівня відбувся вперше й зібрав близько 200 науковців і практиків з різних регіонів України та закордону для обговорення фінансово-економічних проблем і пошуку шляхів їх вирішення._x_PS2 /live/2015/04/75ekonom/IMG_8542.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Наталія Каралкіна_x_PS11 Фото Віталія Завадяка_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Наукові форуми | 27.04.15 | Додав Путрашик | 1224 | 5.0/2
Теги: фінансово-кредитна система, міжнародна конференція

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик