Понеділок, 18.11.19, 12:19 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Дозвілля

В Ужгороді триває 6-й Міжнародний молодіжний фестиваль органної музики

Симфонічний, камерний, естрадно-духовий оркестри, солісти філармонії та приїжджі музиканти... Уже тиждень Ужгород живе в атмосфері музики: триває 6-й Міжнародний молодіжний фестиваль органної музики. Започаткований 2008 року, він здобув статус одного із найкращих сценічних майданчиків для молодих виконавців.

Фестиваль дає змогу молоді, яка захоплюється органною музикою, знайти своїх однодумців, а також є хорошим приводом для студентів хоч трішки розвантажити свій насичений графік.

Юрій Когутич

«Коли маєш по 5 пар на день, не дуже хочеться розважатися – радше навпаки: чимскоріш прийти додому і заховатися під ковдру. Але такі заходи, як, наприклад, фестиваль органної музики, відбуваються дуже рідко. Це як подих Європи у нашому маленькому місті. Я не перший рік відвідую цей захід і щоразу розумію: щось у мені змінюється. Починаю більше помічати навколо себе чогось красивого, чогось важливого. Та й привід запросити дівчину на особливе побачення є», – коментує студент біологічного факультету Юрій Когутич.

Руслан Гарагонич

«Я вже відвідував такі концерти у філармонії – це завжди щось неповторне. Органна музика дуже глибока, ще й синхронність дій оркестру просто заворожує... Це створює неповторну атмосферу, дарує чудові емоції», – розповідає студент фізичного факультету Руслан Гарагонич.

Чим далі, тим частіше чуєш у коридорах університету про важливість корисного проведення тих рідкісних, але таких цінних вільних хвилин. І це говорить про одне: ми починаємо цікавитися не тільки тим, що треба, а й тим, що важливо.

Мирослава Турок

«Я думаю, що, незалежно від навантаження на парах, у душі кожного студента, кожної молодої людини є місце для прекрасного. І це місце не замінить жодна цікава пара, ніяка крута книга. Воно призначене для музики, мистецтва, природи, кіно, танців тощо. Якщо ж людина не заповнює це місце, то воно пусте... Відповідно і людина якоюсь мірою пуста! Я раджу кожному зрозуміти це й працювати не тільки над своїм зовнішнім образом, який створюєте для пар, а й над внутрішнім, який маєте створювати для душі», – коментує студентка філологічного факультету Мирослава Турок.

Андрея Турок

«Для студентів, окрім навчання, важливо мати молодіжне життя, яке включає в себе активний відпочинок, відвідування різних розважальних заходів, походи в театр, кіно, на виставки та презентацій. Зациклившись лише на навчанні, почуваєш себе неповноцінним, знаходиш час для суму та депресії. Відвідування таких заходів дає також змогу знайти нових друзів, цікавих співрозмовників, завести корисні знайомства»,  – коментує студентка медичного факультету Андрея Турок.

Маємо ще декілька днів. Тому користаймося нагодою й ходімо слухати високу музику.

Світлана Лапига
Дозвілля | 27.09.14 | Додав Lucky | 545 | 5.0/1

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]