Четвер, 23.01.20, 03:15 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Зустрічі

В. о. ректора Володимир Смоланка зустрівся з працівниками Наукової бібліотеки й викладачами кафедри фізичного виховання
Під час зустрічі у читальній залі бібліотеки

В. о. ректора Володимир Смоланка разом із т. в. о. проректора Мирославою Лендьел відвідали Наукову бібліотеку УжНУ. Зустріч із колективом цього підрозділу, до речі, одним із найбільших в університеті, за словами Володимира Івановича, особливо важлива: «Ми хочемо не просто познайомитися з вами, а почути про проблеми, плани, болючі теми й спробувати разом їх вирішити! Адже розуміємо, що про функціонування вишу без бібліотеки не може бути й мови».

Про наболілі проблеми розповіла директорка бібліотеки Марія Медведь, наголосивши, що нагальною потребою є комп’ютеризація підрозділу, його зручне розміщення, поліпшення фінансування, створення належних умов зберігання стародруків.

В.о. ректора Володимир Смоланка відповідав послідовно й структуровано.

Володимир Смоланка, Марія Медвідь

1. Комп’ютеризація: «Ми плануємо зібрати від усіх підрозділів списки техніки, якої вони потребують, а потім оптом, при найкращому співвідношенні ціни та якості, її придбати. Головне, аби бібліотека склала чіткий перелік того, чого нагально потребує, і здала до ректорату. Будемо максимально сприяти вирішенню цієї проблеми».

2. Розміщення книгозбірні: «Наша позиція: бібліотека має дислокуватися так, щоб користування нею було зручним і для співробітників, і для студентів, одне слово, бібліотека повинна бути у головному корпусі. Греко-католицька єпархія щоразу наполегливіше просить нас забрати книжкові фонди з вул. Капітульної. Це питання теж вирішуємо, хоч розуміємо, що, доки не будуть створені не тимчасові – постійні умови для зберігання книг, не матимемо куди їх перевозити».

3. Зберігання стародруків: «Мені розповідали, що температурний режим на вул. Капітульній ідеальний для таких книг. Проте якість цих умов бажала би бути кращою. Плануємо разом із греко-католицькою єпархією нікуди їх звідти не перевозити, а залишити як музейні експонати, за якими доглядатимуть працівники УжНУ. А самі книги могли б тішити око туристів, мешканців міста та області й, безсумнівно, – служити для наукової роботи вишу».

4. Фінансування: «Розроблятимемо різні механізми, які не суперечитимуть законодавству, аби була зацікавленість та умови, за яких фінансове становище бібліотеки могло б хоч частково поліпшуватися завдяки діяльності самого ж структурного підрозділу».

Під час зустрічі висловили також прохання про підвищення заробітної плати або ж можливість преміювання тих людей, які дійшли пенсійногой віку й планують іти на заслужений відпочинок.

Також обговорювали підведення до читального залу Wi-Fi та систему комп’ютеризації книжкового фонду бібліотеки.

Володимир Смоланка пообіцяв, що, в разі обрання його ректором, такі зустрічі влаштовуватиме регулярно, аби бачити й чути, чим живе той чи той структурний підрозділ вишу.

Наприкінці ж минулого тижня, 10 квітня, виконувач обов’язків ректора зустрівся також із трудовим колективом загальноуніверситетської кафедри фізичного виховання у приміщенні спортивного комплексу УжНУ. У бесіді взяли участь проректори Олександр Сливка, Федір Шандор та Дмитро Сойма.

Володимир Іванович розповів про своє бачення перспектив розвитку нашого університету, окреслив найнагальніші завдання поліпшення навчального процесу з фізичного виховання та спорту. Запитання й пропозиції стосувалися дальшої долі спортивно-оздоровчого табору «Скалка», гірськолижної бази «Плішка», наповнення груп спортивного вдосконалення і вищої спортивної майстерності, ремонту великої фізкультурної зали, конкурсних справ тощо.

Володимир Іванович відповів на всі запитання, ґрунтовно проаналізував усі пропозиції й запевнив, що жодна з них не залишиться без розгляду. Також на окремі запитання дали відповідь проректори Олександр Сливка і Дмитро Сойма. Колектив кафедри залишився задоволений спілкуванням з керівництвом закладу й вирішив підтримати кандидатуру Володимира Смоланки на майбутніх виборах ректора.

Світлана Лапига

Фото Роберта Паппа
Зустрічі | 15.04.14 | Додав Lucky | 561 | 5.0/1

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики