Четвер, 18.08.22, 16:12 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

Першокурсниці факультету здоров’я та фізвиховання представили свої напрацювання на форумі з міжнародною участю

Спеціальність «Спеціальна освіта» (спеціалізація – Олігофренопедагогіка. Логопедія) започатковано на факультеті торік у вересні. Незважаючи на те, що поки що тут навчаються тільки першокурсники, молодь узяла активну участь у роботі факультетської наукової конференції, а дві студентки – Ольга Бідюк та Ірина Кушина – стали учасницями І Всеукраїнського (з міжнародною участю) науково-практичного форуму «Розвиток спеціальної освіти: студентський формат».

Ольга Бідюк

Конференція відбулася наприкінці квітня на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – провідного вищого навчального закладу, що відомий своїми науковими та методичними дослідженнями у галузі корекційної освіти. У науковому зібранні взяли участь понад сто студентів з 12 ВНЗ України та кількох закордонних університетів з Польщі, Білорусі, Росії. Працювали у двох секціях – «Діагностика та корекція мовленнєвих порушень у дітей» та «Проблеми і перспективи сучасної корекційної педагогіки та інклюзивної освіти».

 

Наші учасниці представили свої доповіді з презентаціями у другій секції: Ольга Бідюк – «Деякі питання участі батьків у психолого-педагогічному супроводі інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами» (науковий керівник – доцент М.І.Кляп), Ірина Кушина – «До питання про окремі проблеми сучасної корекційної педагогіки» (науковий керівник – доцент О.В.Гаяш).

Обидві наші студентки взяли участь у дискусії. За підсумками конференції вони отримали сертифікати, а наукові керівники – подяки оргкомітету за вагомий внесок у професійну та наукову підготовку майбутніх фахівців спеціальності «Спеціальна освіта та сприяння розвитку наукової творчості студентської молоді.

Керівники секції – провідні науковці як університету –господаря форуму, так і Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, Українського Католицького університету та інших ВНЗ – відзначили високий як для першокурсників рівень наукових повідомлень ужгородських студентів та їх активність.

 

Науковий доробок Ольги Бідюк та Ірини Кушини опубліковано у ІІ томі «Вісника Кам᾿янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Корекційна педагогіка і психологія» (випуск 8 у двох томах). Це їх перші наукові статті.

У рамках форуму відбувся також квест для студентів-учасників із розв’язанням фахових завдань, вечірка, на якій студенти показували презентації про навчальний заклад, який представляють, розповідали про особливості здобуття освіти у своєму ВНЗ; захопливі екскурсії історичними місцями Кам’янця-Подільського та міста-фортеці Хотин.

Успішна участь у студентському науковому форумі такого рівня є добрим початком змістовної наукової роботи впродовж усього терміну навчання за спеціальністю «Спеціальна освіта».

_x_PS1 Вагомою складовою підготовки висококваліфікованого фахівця з вищою освітою, за європейськими традиціями, є залучення студентів до наукової роботи. Такий підхід послідовно реалізують на кафедрі фізичної реабілітації факультету здоров’я та фізичного виховання, готуючи фахівців напряму «Спеціальна освіта»._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 За інформацією доцента кафедри фізичної реабілітації Маріанни Кляп_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Наукові форуми | 15.05.17 | Додав Г_Кришiнець | 597 | 5.0/1
Теги: спеціальна освіта, факультет здоров'я та фізичного вих, науковий форум

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик