Понеділок, 28.11.22, 23:49 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студентська практика

Студентки ФМВ стали учасницями осінньої школи «Внесок НАТО до європейської безпеки: жорстка та м’яка сила»
Богдана Катринець

Цієї осені двоє студенток 4-го курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Богдана Катринець та Мар’яна Поп були учасницями осінньої школи «Внесок НАТО до європейської безпеки: жорстка та м’яка сила», що відбувся 8–10 жовтня за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Завдяки цьому проекту Інститут міжнародних відносин прагне провести осінню школу для студентів з метою удосконалення їхніх знань про безпеку, стратегічне мислення та вироблення спільного рішення, про роль НАТО у встановленні миру й стабільності в регіоні, а також для обговорення новітніх тенденцій у сфері безпеки й сучасних загроз, і зокрема пошуку дальшого шляху для України в умовах російської агресії.

Основні цілі цього проекту:

  • надання студентам правдивої й повної інформації щодо Організації північноатлантичного співробітництва як системи колективної оборони;
  • обговорення ролі НАТО в архітектурі європейської безпеки та можливих шляхів співпраці України і НАТО в нових реаліях, що виникли в результаті агресії Росії;
  • підвищення обізнаності соціально-активної молоді щодо сучасних тенденцій у сфері безпеки;
  • подолання міфів і стереотипів, сконструйованих сучасною російською пропагандою, щодо НАТО.
 

Серед гостей та лекторів заходу – Брайан Бенгс (підполковник, інструктор з права операцій Школи НАТО в Обермерграу, (Німеччина)), Вадим Вещун (офіцер відділу інформаційної політики управління інформаційних технологій Міністерства оборони України, підполковник), Сергій Галака (професор кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор політичних наук), Сергій Джердж (голова Громадської ліги «Україна-НАТО»), Андрюс Сумінас (керівник Лабораторії медіадосліджень Університету Вільнюса, Литва ) та інші професори й доценти Інституту міжнародних відносин (КНУТШ).

Мар’яна Поп

Варто зауважити, що, аби взяти участь в цій осінній школі, наші студентки проходили відбір. Тема євроатлантичної безпеки є доволі знайомою нашим студентам, адже факультет міжнародних відносин постійно влаштовує круглі столи й конференції на зовнішньополітичну тематику. Знання міжнародних економічних відносин виявилося великим плюсом для апліканток, що дозволило вибороти місце в цьому проекті.

За 3 дні школи Богдана та Мар’яна прослухали лекції: «Гібридна війна Росії проти України як виклик глобальній безпеці», «Безпековий вимір української кризи в контексті Будапештського меморандуму», «Образ НАТО в РФ: пластична варіативність сприйняття (наука, аналітика, публіцистика, мас-медіа, колективне несвідоме)», «Відносини Україна-НАТО: до та після кризи», «Кібер-війни у військових конфліктах».

Дівчата також брали участь у колективних тренінгах і мали можливість долучитися до відеоконференції зі штаб-квартирою НАТО в Брюсселі.

Про власні враження наших студенток від участі в осінній школі – найближчим часом.

_x_PS1 Факультет міжнародних відносин підтримує тісні контакти з Київським інститутом міжнародних відносин (Національного університету імені Тараса Шевченка). Це зумовлено не тільки історією цього нашого підрозділу, який засновувався як філія КІМВ, а й особистісними зв’язками між студентами, аспірантами та викладачами двох структур._x_PS2 /live/2014/10/35miznarodn/verx.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 За інформацією заступника декана_x_PS11 з наукової роботи ФМВ Антоніни Стряпко_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Студентська практика | 11.10.14 | Додав Зизич | 812 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики