Четвер, 23.01.20, 03:06 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Зустрічі

Студентів факультету європейського права і правознавства запрошують на навчання у Київ та на роботу в управління юстиції
Під час зустрічі

На факультеті європейського права і правознавства УжНУ сьогодні відбулося кілька зустрічей-пропозицій. Зі студентами підрозділу поспілкувалися Ольга Слюсарчук, доцент кафедри економічної політики Національної академії державного управління при Президентові України (Київ), та в. о. начальника Головного управління юстиції в Закарпатській області Іван Алмаші.

Ольга Слюсарчук
Київська гостя розповіла про магістерську програму, в рамках якої студенти їхнього вишу слухають лекції різних фахівців України та інших держав, відвідують міжнародні школи тощо. Магістратура передбачає місця як державного замовлення, так і контрактні, й триває півтора року. Зацікавлені студенти можуть звернутися по додаткову інформацію в деканат факультету європейського права та правознавства чи на сайт Національної академії державного управління при Президентові України.

Студенти-старшокурсники факультету європейського права і правознавства зустрілися також із в. о. начальника Головного управління юстиції в Закарпатській області Іваном Алмаші, який працює в цих органах з 1996 року. Упевнений, що такого досвіду в галузі юриспруденції, як на державній роботі, більше не здобути ніде. Запевнив, що працевлаштуватися в державній виконавчій службі можуть випускники уже з дипломом бакалавра.

Іван Алмаші
Гість детально описав процедуру приймання на роботу: процес насправді тривалий, тому видається дуже складним, проте, як запевнив пан Алмаші, не треба боятися таких конкурсів – випускники часто дуже добре підготовлені, але не пробують свої сили просто через страх.

Отже, спершу оголошується конкурс на вакансію (про нього можна дізнатися або з медіа, або у відділі кадрів управління юстиції). Тоді претенденти проходять письмовий іспит, який включає питання на знання Конституції України, законів про державну службу й засад запобігання та протидії корупції, а також кілька питань зі спеціалізації.

Якщо результати іспиту задовільні, претендента викликають на співбесіду і вже за її результатами приймають або не зараховують на роботу.

Іван Алмаші зауважив, що саме в руках нинішніх випускників доля країни, адже саме вони мають змінити систему й поліпшити рівень життя суспільства.

«Головне – це совість, яка є в кожного. Якщо кожен дослухатиметься голосу сумління і належно виконуватиме свою роботу, жити всім стане значно легше», – підсумував гість.

Ірина Левіна
Зустрічі | 15.04.14 | Додав Lucky | 550 | 5.0/1

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики