Середа, 01.02.23, 19:44 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Обмін досвідом

Студенти-міжнародники привезли нагороду зі Всеукраїнської олімпіади в Дніпропетровську

Перший тур олімпіади передбачав вирішення тестів з низки навчальних дисциплін: теорії, історії й сучасних міжнародних відносин, дипломатичної та консульська служби дипломатичного протоколу та етикету, конфліктології і теорії переговорів та ін. На другому етапі учасники складали проекти дипломатичних документів, програм офіційних візитів глав держав тощо. У завершальному турі студентам запропонували вибудувати сценарій розвитку відносин України з ЄС, країнами Близького Сходу чи поділитися роздумами щодо можливості відновлення біполярності у світовій політиці.

Диплом призера олімпіади

За результатами всіх етапів наш Олександр Глеба розділив друге місце зі студентом НУ "Острозька академія". Перемогу, до речі, також святкувала студентка рівненського вишу. Почесне третє місце здобув студент Дніпропетровського університету.

Олександр Глеба прокоментував перебіг олімпіади: «Завдання були належного рівня: не аж надто складні, але й не прості. Мені найбільше припало до вподоби складання проекту вербальної ноти Посольства Швеції в Україні до Міністерства закордонних справ з приводу можливості організації поїздки радника-посланника Посольства до Херсонської області на зустріч із місцевою шведської діаспорою.

Олександр Глеба та Евеліна Романюк
Захопливим було також прогнозування розвитку відносин України та ЄС на наступні десять років, де я запропонував три сценарії (оптимістичний, реалістичний та песимістичний), з урахуванням можливості прямого чи опосередкованого зовнішнього втручання у внутрішні і зовнішні справи України».

Своїми враженнями щодо організації форуму та її неофіційної частини поділилася Евеліна Романюк: «Упродовж тижня приємно було спостерігати, з якою турботою про учасників організували не тільки власне олімпіаду, а й культурну програму, що її супроводжувала. Нам удалося побачити прекрасне місто Дніпропетровськ, яке вразило відкритістю й затишком. Зокрема, прогулялися набережною міста, яка вважається найдовшою в Європі; відвідали Монастирський острів, де в парку ім. Т. Шевченка стоїть  один із найбільших пам’ятників Кобзарю; побували в центрі «Менора» – це найбільший у світі єврейський громадський комплекс, будівля якого складається із семи об'єднаних між собою веж різної висоти (найвища – 20-поверхова). Пощастило вийти на одну з веж і помилуватися красою міста з вісімнадцятого поверху. Особливо сподобалася прогулянка катером «Княгиня Ольга» по Дніпру.

Участь у такій олімпіаді – не тільки можливість перевірити себе як фахівця, а й чудова нагода познайомитися зі своїми колегами, які приїжджають з різних куточків України; поділитися досвідом та прислухатися до порад і думок інших».

_x_PS1 На базі Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародні відносини». Участь в заході взяли 18 студентів з 8 вищих навчальних закладів України. Факультет міжнародних відносин УжНУ представляли п’ятикурсники Евеліна Романюк та Олександр Глеба._x_PS2 /live/2015/04/85mizhnarod/umat.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 За інформацією_x_PS11 кафедри міжнародних економічних відносин УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Обмін досвідом | 29.04.15 | Додав Lucky | 1009 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик