Вівторок, 18.01.22, 16:10 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » З Приймальної комісії

Сьогодні перший день прийому документів у найбільшому виші області

Ректор УжНУ Володимир Смоланка зранку персонально обійшов відбіркові комісії різних факультетів і залишився задоволений організацією роботи: «Сьогодні ми розпочали прийом документів на денну і заочну форму навчання (бакалаврат), а також спеціалістів, що стосується медичних спеціальностей. Незважаючи на те, що цього року ЗНО на Закарпатті складало менше школярів (майже на 400 осіб), у перший день абітурієнтів досить багато. Вже на 8-му годину було близько 70 електронних заяв. Тож хочу ще раз нагадати, що абітурієнти мають змогу особисто подавати заяви чи надсилати документи в електронній формі».

Володимир Смоланка

У перший день збоїв у роботі приймальної комісії не було. Ректор прогнозує пік абітурієнтів саме в перші дні вступної кампанії, а також запрошує вступників на навчання до УжНУ: «Тут надають якісні освітні послуги, на хорошому рівні можна займатися наукою. Університет динамічно розвивається, буде розвиватися ще швидше... До того ж у нашому виші дуже яскраве студентське життя».

Для абітурієнтів працює юридична консультація

Через те, що чимало абітурієнтів прийшло до вишу зранку, о 9-й годині найбільший попит мав кабінет, де надають юридичну консультацію. Однак на 11-у годину черг вже не було. Проректор Ігор Король впевнений, що приймальна комісія з першого дня працюватиме успішно, тому абітурієнти можуть не хвилюватися з приводу очікувань.

Медіацентр УжНУ розпитав цьогорічних вступників, які спеціальності вони обирають для себе і чим їх приваблює УжНУ.

Тетяна Пилипенко

Абітурієнтка Тетяна Пилипенко з Ужгородщини високо оцінює свої шанси, оскільки має непогані бали ЗНО: «Я вступатиму на біологічний факультет. Також планую подати документи на медичний і стоматологічний. Упевнена в тому, що в УжНУ можна успішно здобути вищу освіту й після цього знайти хорошу роботу».

Михайло Карапа

Михайло Карапа із Сваляви обрав для себе спеціальність «Інформаційне управління систем і мереж». Хлопець вже закінчив технічний коледж з цієї спеціальності. Сьогодні прагне продовжити навчання у найбільшому виші області. Вирішив подати документи першого ж дня.

Уляна Корнило

Уляна Корнило приїхала на Закарпаття зі Стрия. Дівчина вступатиме на англійську філологію. Сподівається, що пройде на держзамовлення. Уляна не приховує, що подаватиме документи й до інших вишів, однак хотіла би навчатися в УжНУ, бо чула про наш виш схвальні відгуки.

Сергій Глива

На факультет здоров’я людини УжНУ подав документи Сергій Глива із Волівця. Хлопець з дитинства мріє про цю спеціальність, займається футболом. Дуже хоче пройти на держзамовлення, щоправда, подаватиме документи у кілька вишів. Однак це тільки про запас, оскільки хоче навчатися в УжНУ, бо тут вже здобувають освіту чимало його друзів.

У перший день прийому документів затвердили й кількість державних місць на спеціальностях. Вчора загальна інформація з цього приводу з’явилася на сайті Міністерства освіти і науки України, а сьогодні виші мали змогу здійснити внутрішній розподіл. Загалом для абітурієнтів УжНУ передбачено 857 державних місць на денну форму навчання і 197 – на заочну.

Приймальні комісії працюватимуть в усі робочі дні липня, а також у суботу. Під час засідання, яке провели 11 липня, оприлюднили й розклад вступних випробувань для випускників бакалаврату. З понеділка розпочинаються вступні випробування у формі тестування з іноземної мови, а з 18 липня – іспит з фаху.

_x_PS1 11 липня в УжНУ стартувала вступна кампанія. Попри дощову погоду, з 8-ї ранку під стінами вишу зібралося чимало абітурієнтів з батьками. Незважаючи на це, черг в університеті немає. Для спеціальностей, на які очікують великий набір, попередньо збільшили кількість членів приймальні комісії – відповідно й приміщення для них. Найбільше вступників прогнозують юридичним, а також медичним спеціальностям – стоматології та лікувальній справі._x_PS2 http://mediacenter.uz.ua/live/2014/07/37pershden/15.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Наталія Каралкіна_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19З Приймальної комісії | 11.07.14 | Додав Зизич | 1156 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики