Четвер, 23.01.20, 03:07 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Міжнародні контакти

Розвиток порівняльного правознавства – новий шлях нашого ВНЗ до співпраці з кращими вишами світу
Під час наукового форуму

Правознавство як один зі складників гуманітарної науки останнім часом перебуває у стані трансформації, що виявляється, зокрема, у формуванні нових наукових напрямів. Зокрема, це стосується таких дослідницьких векторів і юридичних дисциплін, як філософія права, антропологія права, правова герменевтика, юридична психологія, канонічне право, порівняльне правознавство та ін.

Вивчення основних правових систем на основі застосування методологічного інструментарію порівняльно-правових досліджень також виступає як один із напрямів досліджень порівняльного правознавства. Реалізація потенціалу порівняльно-правового методу при вивченні основних правових систем дозволяє вийти на новий рівень накопичення і систематизації його результатів, що є важливим напрямом досліджень порівняльного правознавства.

В організації та проведенні ХІХ Міжнародного конгресу порівняльного правознавства активну участь взяли й науковці юридичного факультету УжНУ
Накопичений потенціал порівняльного правознавства, що полягає у найширших можливостях використання теорії, методології й особливо результатів порівняльно-правових досліджень у юридичній практиці, зокрема у сфері правотворчості і правозастосування, воістину невичерпний.

Саме задля обміну науковим досвідом у галузі порівняльного правознавства з 20 до 26 липня у Відні, а також у Братиславі, проходив ХІХ Міжнародний конгрес порівняльного правознавства, в організації та проведенні якого активну участь взяли й науковці юридичного факультету нашого ВНЗ.

В рамках Міжнародного конгресу активно обговорювалися найважливіші питання глобалізаційних процесів у праві, а також сучасні напрямки трансформації правових систем держав світу.

Професор Юрій Бисага та доцент Яна Ленгер
Дуже приємно, що серед запрошених зі всього світу відомих вчених-компаративістів були й представники кафедри конституційного права та порівняльного правознавства професор Юрій Михайлович Бисага, професор Дмитро Миколайович Бєлов, а також доцент Яна Іванівна Ленгер.

Під час Міжнародного конгресу були налагоджені тісні зв’язки для подальшої плідної співпраці нашого ВНЗ із рядом вишів Європи.

За активну участь у підтриманні постійних взаємовідносин, залученні наших вчених до наукової роботи за кордоном, за поширення позитивного іміджу ДВНЗ «Ужгородський національний університет» у Європі, висловлюємо вдячність ректору УжНУ професору Володимиру Смоланці, а також нашим колегам зі Словаччини: доцентам Івану Рогачу, Яну Гусару, Юрію Ковачу, а також ректору Пан’європейської високої школи професору Яну Шваку.

Вл. інф.
Міжнародні контакти | 26.07.14 | Додав Шумицька | 1022 | 0.0/0
Теги: Міжнародний конгрес, порівняльне правознавство

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик