Понеділок, 06.02.23, 03:22 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Підсумки

Представники УжНУ побували на зустрічі в рамках проекту Британської ради «Англійська мова для університетів»

З вітальними словами до учасників звернулися директор Британської ради в Україні Саймон Вільямс та перший заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець, які висловили сподівання на плідну співпрацю українських вишів із Британською радою й надалі.

Микола Палінчак та Анатолій Штимак

УжНУ представили декан факультету МЕВ Микола Палінчак, начальник навчально-методичного відділу Анатолій Штимак, доцент кафедри іноземних мов ФІФ Олеся Стойка та старший викладач кафедри міжнародних комунікацій факультету туризму та МК Людмила Коваль.

Результати дослідження, яке минулого літа проводили в нашому університеті, озвучили консультанти проекту Род Болайто та Річард Вест. Експерти поінформували присутніх про результати й дали деякі практичні рекомендації щодо поліпшення роботи в цьому напрямку.

Людмила Коваль

Одна з учасниць зустрічі Людмила Коваль розповідає: «На зустрічі йшлося про напрацювання університетів у рамках проекту «Англійська мова для університетів». Говорили про використання англійської мови як засобу викладання фахових дисциплін, підходи до викладання англійської мови професійного спрямування та англійської мови для академічних цілей. Наш університет тепер має кваліфіковані кадри, котрі можуть готувати фахівців іноземною мовою, але зупинятися на досягнутому наміру не маємо».

Загальна дискусія й робота в групах дала можливість учасникам поділитися власним досвідом, продумати плани й стратегію наступних кроків. У малих групах учасники обговорювали, що може бути зроблено найближчим часом, у середньостроковій перспективі й аж до 2020 року. Радилися й про те, що можна зробити в межах університету, а чим може сприяти Британська рада.

Університетам запропонували завершити планування діяльності й подати пропозиції до Британської ради до 1 квітня. Учасники підтримали продовження навчання викладачів в рамках проекту, дискутували щодо покращення технічної бази, вивчення вибіркових дисциплін англійською мовою, оцінювання прогресу та загальної системи оцінювання й тестування, говорили про можливості обміну студентами та викладачами.

Менеджер проекту Жанна Севастьянова ознайомила присутніх із запланованими на майбутнє тренінгами в рамках проекту та зауважила, що звіт про дослідження буде підготовлено і в друкованому вигляді, аби з ними мала змогу ознайомитися ширша аудиторія.

_x_PS1 Днями в Києві відбулася зустріч між керівниками і менеджерами проекту Британської ради «Англійська мова для університетів» та представниками шести університетів, що брали участь у четвертій фазі проекту впродовж квітня-листопада 2016 року. Головною метою зустрічі стала презентація звіту про результати дослідження щодо якості викладання та рівня володіння англійською мовою у вищих навчальних закладах України, а також обмін знаннями, обговорення досягнень та планування дальшої роботи._x_PS2 /live/2017/03/33rada/velika.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Ксенія Шокіна,_x_PS11 photo by British Council Ukraine_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Підсумки | 16.03.17 | Додав Г_Кришiнець | 1761 | 5.0/1
Теги: Британська Рада, Жанна Севастьянова, «Англійська мова для університетів», Людмила Коваль, викладання англійською мовою

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики