Четвер, 19.09.19, 07:44 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Обмін досвідом

Правники з різних куточків України зібралися в УжНУ на ІІ школі з митного права

11–12 березня в Ужгородському університеті вже вдруге провели Всеукраїнську школу з митного права. Організаторами заходу виступили юридичний факультет УжНУ та Закарпатський осередок Ліги студентів АПУ.

Павло Величко

«Минулого року, організовуючи першу школу, ми не сподівалися, що так багато людей відгукнеться на нашу ініціативу. Тоді учасників було близько 30, тепер же їх – більше півсотні. Це переважно студенти зі Львова, до яких і ми часто їздимо на різні заходи, також з Києва, Сум, Тернополя. Як лекторів ми запросили представників Закарпатської митниці ДФС, юридичних фірм, аби вони розповіли, як на практиці відбувається правове регулювання митної діяльності. Загалом, якщо є обмін досвідом між факультетами різних міст, то формується певна єдина правова еліта, котра в майбутньому, вже працевлаштувавшись, зможе й надалі співпрацювати на благо нашої держави», – зауважив у коментарі Медіацентру член команди організаторів Павло Величко.

Перший день роботи розпочали з урочистого відкриття. Учасники й лектори, зібравшись у залі засідань Вченої ради, почали засідання з перегляду відеоролика Міністерства інфраструктури «Transport Ukraine Open for U». Відтак один із організаторів заходу, четвертокурсник юрфаку Віталій Дячук зауважив, що реалізація такого проекту саме на Закарпатті не є випадковою, адже наша область межує одразу з чотирма європейськими країнами.

Учасники Школи
Ярослав Лазур

Привітати аудиторію прийшов і декан юридичного підрозділу УжНУ Ярослав Лазур. Найперше він подякував своїм активним студентам, котрі виявляють зацікавленість в освітньому процесі та демонструють небайдужість до своєї професії, організовуючи такого роду заходи. Слова вдячності висловив і студентам, що активно зорганізувалися й приїхали до Ужгорода з інших міст, та лекторам, котрі погодилися поділитися з молоддю своїм досвідом та напрацюваннями. «Сподіваюся, що під час митної школи ви не лише здобудете нові знання, а в ході дискусій спільно будуть напрацьовані й нові ідеї, погляди в цій важливій галузі», – зауважив Ярослав Володимирович. Також побажав учасникам не боятися висловлювати свої думки, відійти від суто негативного бачення митних проблем, а навпаки, шукати позитивні шляхи для вдосконалення цієї системи.

Під час лекції

Одразу після вступних слів правники приступили до лекційної частини. Перший день виявився надзвичайно насиченим, адже зі своїми доповідями виступили народний депутат, член комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Роберт Горват, начальник юридичного відділу Закарпатської митниці ДФС та доцент кафедри кримінального права та процесу юрфаку Лілія Дорофеєва, керуючий партнер компанії «Греца і партнери» Ярослав Греца, начальник відділу контролю за переміщенням товарів управління організації митного контролю Закарпатської митниці ДФС Віктор Іванус, заступник начальника відділу провадження в справах про ПМП управління протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці ДФС Вікторія Гелле.

Лілія Дорофеєва та Віталій Дячук

Плідно попрацювавши й подискутувавши, юристи не забули й про дозвілля: ввечері разом пішли на екскурсію – оглядати красу міста над Ужем.

Другий робочий день почали з приємного: переглянули франко-бельгійську кінокомедію «Митниця дає добро». Далі слухали доповідь Миколи Ясевича, заступника начальника юридичного відділу Закарпатської митниці ДФС, радника митної служби 2 рангу. На завершення найактивніші учасники школи отримали сертифікати й подарунки від партнерів заходу. Зауважимо, що протягом двох днів іменні подяки вручали також спікерам ІІ Всеукраїнської школи з митного права.

 

На згадку про такий правничий вікенд юна українська юридична еліта зробила спільне фото ☺.

Катерина Хижняк,

фото авторки та Івана Зейкана
Обмін досвідом | 14.03.17 | Додав Г_Кришiнець | 683 | 0.0/0
Теги: школа з митного права, юрфак, Ліга студентів АПУ

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик