Понеділок, 18.11.19, 13:01 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Обмін досвідом

Працювати в команді і покращувати студентське дозвілля вчилися наші студенти в Коблеві

На Всеукраїнську школу студентського профспілкового лідера, яка проходила в Коблеві на Миколаївщині, їздили і наші восьмеро студентів. Три дні вони вчилися ставати кращими, працювати в команді і на команду, а ще – бачити мету й сміливо йти до неї, бо для студентів немає нічого неможливого.

Отож першого дня лідерам із майже половини вишів нашої країни довелося сформувати свої команди. Надалі всі мали представити візитну картку на тему «По морях, по хвилях!» і взяти участь у квесті «У пошуках смарагдової галявини».

Східна наука була представлена в блоці  дихальної гімнастики «Кіхон» та командоутворенні «Айкі-тактики». Окремо був спортивний блок «Такелаж». Одні з найяскравіших вражень виявилися від дегустаційної поїздки на винний завод «Коблево».

Правила командоутворення учасники обговорювали спочатку теоретично – у блоці «Сім футів під кілем», а потім на  психологічних уроках «Одного разу в рубці». Усі здобуті навички студентські активісти мали змогу показати у підсумковій діловій грі «Острів».

Серед лекторів були доцент кафедри управління проектами НУК ім. адмірала Макарова Олександр Возний,  психолог-практик Тигран Григорян та майстер айкідо айкікай, володар чорного поясу Сергій Голубов.

Ось враження наших від поїздки:

Євген Оборевич

«Для мене кожен день був відкриттям. Я дивувався винахідливості своїх колег, їхньому вмінню думати тактично й передбачати результат. Коли дивишся на тих, у кого щось виходить, то сам цим цікавишся і намагаєшся дотягтися до кращого. Я вже сумую за тими людьми.

А всі практично-теоретичні лекції не просто дали нам зрозуміти, що на папері будь-яка ідея крута, вони переконали, що навіть найбожевільніший задум може стати реальністю, головне – працювати в команді, не перешкоджати іншим і вірити у спільний успіх. Ще один урок, який я точно запам’ятаю назавжди, – не боятися, не сумніватися і не лінуватися робити своє життя яскравим!» – коментує студдекан економічного факультету Євген Оборевич.

Василь Третяк

«Ця поїздка – хороший досвід для мене. У перший день нас добре прийняли, поселили у номери й нагодували. Усі тренінги стосувалися єдиної теми – «Командоутворення».Мені пощастило бути капітаном нашої команди «Доста файно». Хоч нам і не вдалося здобути призових місць, було чого повчитися один в одного. Працювати в команді складно, а коли ти керівник, то це ще важче, бо відчуваєш відповідальність за кожного учасника й за результат. Поїздка вдалася на славу, якщо наступного року запросять, то неодмінно поїду ще», – ділиться голова профбюро філологічного факультету Василь Третяк.

Світлана Лапига
Обмін досвідом | 07.10.14 | Додав Путpашик | 638 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик