Понеділок, 06.02.23, 02:33 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Актуально

Підсумки акредитаційної експертизи УжНУ обговорили в ОДА
Під час зустрічі в облдержадміністрації

За висновками експертної комісії, що завершила свою роботу в Ужгородському національному університеті, наш заклад підтвердив найвищий – четвертий – рівень акредитації. Нагадаємо, таку процедуру виш має проходити раз на 10 років. Про обсяги й підсумки перевірки в УжНУ йшлося, зокрема, під час зустрічі з керівником Закарпатської ОДА Олександром Ледидою голови експертної комісії Сергія Сидоренка, а також проректорів УжНУ Юрія Перести та Юліана Височанського.

Голова експертної комісії МОН Сергій Сидоренко
«Результати роботи комісії позитивні. Ми одностайно підтверджуємо, що спеціальності повністю відповідають вимогам державної акредитації. Це суттєво, адже УжНУ – одна з найпотужніших установ Закарпаття, що виконує важливу соціальну функцію в регіоні. Приємно, що об’єднання двох вишів відбулося майже безболісно. Це засвідчує, крім усього, сприятливий клімат, а також роль університетського середовища в області», – зауважив голова комісії доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент НАНУ, проректор з науково-педагогічної роботи Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Сергій Сидоренко.

Експерти задоволені матеріальною базою окремих підрозділів УжНУ, зокрема взірцевим визнали оснащення стоматологічного факультету. Також схвально відгукнулися про масштабні інноваційні проекти, розпочаті у виші. За результатами роботи комісії Сергій Сидоренко вважає за доцільне долучати представників УжНУ до роботи міжнародної акредитаційної комісії. Це, зокрема, на його думку, сприятиме мобільності закарпатських студентів.

Голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида
Голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида акцентував увагу на питаннях рівня знань студентів вишу, удосконалення матеріально-технічної бази, умов навчання і проживання молоді: «Чим вищий рівень підготовки, тим набагато легше випускникові буде працевлаштуватися, а державі – забезпечити хороших спеціалістів. Бо немає нічого страшнішого за те, коли професійну роботу доручають аматорам. Нерідко стається саме так. Але ж розуміємо: як, наприклад, людині доводиться лягати під ніж хірурга, вона шукає професіонала з найкращою репутацією. Так само висококваліфіковані фахівці потрібні й повинні бути в будь-якій сфері», – переконаний Олександр Ледида.

Ще керівник краю вважає, що з упровадженням Болонської системи освіти, а також зовнішнього незалежного оцінювання, у виші значно знизився рівень корупції. Врешті підсумував: «Я впевнений, що закарпатський осередок освіти і науки має всі можливості гідно почуватися у європейській системі освіти».


Наталія Каралкіна
Відео Роберта ПаппаАктуально | 25.12.13 | Додав VIP | 1045 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]