Неділя, 22.09.19, 19:27 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Із ректорату

В. о. ректора УжНУ Володимир Смоланка зустрівся з викладачами й студентами
Під час засідання

Сьогодні відбулося позачергове засідання Вченої ради Ужгородського національного університету, оскільки вранці до керівництва вишу надійшли два накази з Міністерства освіти і науки України щодо кадрових змін. Тож нинішні збори мали урочистий характер – присутні вітали з призначенням нового в. о. ректора Володимира Смоланку.

Іван Балога
На засідання запросили голову обласної ради Івана Балогу. Він зауважив, що Ужгородський національний університет – ціла історія, і просто так прийти й розподілити все по-своєму не можна. Нині головне для керівника – зберегти ті напрацювання, які лишилися від попередників, й ефективно рухатися далі, враховуючи думку не тільки професорсько-викладацького складу, а й студентів. Крім того, пан Балога запевнив, що готовий співпрацювати з вишем у будь-якому форматі.

Володимир Смоланка
Наступним виступив новопризначий в. о. ректора – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Володимир Смоланка. Він наголосив, що наразі є три основні принципи, якими планує керуватися протягом часу перебування на цій посаді: висока якість освіти, такий самий рівень науки, а також демократичність і відкритість у роботі університету. Серед основних завдань на цей час – максимально розширити повноваження студентського самоврядування й докласти всіх зусиль для проведення легітимних, демократичних виборів. Володимир Смоланка також закликав усіх продовжувати свою роботу у звичному режимі, адже працівники вишу виконують свої обов’язки дуже добре.

Юлія Дуб
Виступила на засіданні й студентка відділення журналістики Юлія Дуб, яка сказала, що студентство пильно стежитиме за всіма процесами, які відбуваються у виші. Головне, зауважила активістка ужгородського Євромайдану, – не політизувати університет і майбутні вибори зокрема.

Серед пропозицій студентства – розробка кожним із кандидатів на пост ректора програми розвитку Ужгородського національного університету, щоб усяк охочий міг ознайомитися з тим, що планує зробити кандидат у разі його обрання, і на основі цього віддавати голос.

Після засідання Вченої ради Володимир Смоланка ініціював зустріч із професорсько-викладацьким колективом УжНУ, а також зі студентським активом, аби вислухати всі запитання та пропозиції. Оскільки серед викладачів питань до новопризначеного в. о. не виникло, залишилися тільки студенти – пан Смоланка попросив зустрічі з молоддю наодинці, щоб кожен міг без вагань та остраху висловити своє невдоволення чи хвилювання.

Спілкування тривало досить довго: на обговорення виносилися питання перевиборів органів студентського самоврядування; перебування представників цих же органів на іспитах (аби все було прозоро); умови проживання в гуртожитках; про частковий вибір дисциплін, які слухають студенти; облаштування місць відпочинку тощо. Володимир Смоланка обіцяв урахувати все почуте й посприяти у вирішенні цих питань.

Стосовно ж органів студентського самоврядування, їх повноважень та можливих перевиборів студенти самі не могли дійти згоди – тому вирішили створити робочу групу з участю керівників органів самоврядування на всіх рівнях та інших активних студентів, аби разом розробити план дій, і вже з конкретними пропозиціями звертатися до в. о. ректора.

Ірина Левіна
Із ректорату | 05.03.14 | Додав Lucky | 1085 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики