Середа, 01.02.23, 15:40 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Із ректорату

В. о. ректора УжНУ Володимир Смоланка зустрівся з викладачами й студентами
Іван Балога
На засідання запросили голову обласної ради Івана Балогу. Він зауважив, що Ужгородський національний університет – ціла історія, і просто так прийти й розподілити все по-своєму не можна. Нині головне для керівника – зберегти ті напрацювання, які лишилися від попередників, й ефективно рухатися далі, враховуючи думку не тільки професорсько-викладацького складу, а й студентів. Крім того, пан Балога запевнив, що готовий співпрацювати з вишем у будь-якому форматі.

Володимир Смоланка
Наступним виступив новопризначий в. о. ректора – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Володимир Смоланка. Він наголосив, що наразі є три основні принципи, якими планує керуватися протягом часу перебування на цій посаді: висока якість освіти, такий самий рівень науки, а також демократичність і відкритість у роботі університету. Серед основних завдань на цей час – максимально розширити повноваження студентського самоврядування й докласти всіх зусиль для проведення легітимних, демократичних виборів. Володимир Смоланка також закликав усіх продовжувати свою роботу у звичному режимі, адже працівники вишу виконують свої обов’язки дуже добре.

Юлія Дуб
Виступила на засіданні й студентка відділення журналістики Юлія Дуб, яка сказала, що студентство пильно стежитиме за всіма процесами, які відбуваються у виші. Головне, зауважила активістка ужгородського Євромайдану, – не політизувати університет і майбутні вибори зокрема.

Серед пропозицій студентства – розробка кожним із кандидатів на пост ректора програми розвитку Ужгородського національного університету, щоб усяк охочий міг ознайомитися з тим, що планує зробити кандидат у разі його обрання, і на основі цього віддавати голос.

Після засідання Вченої ради Володимир Смоланка ініціював зустріч із професорсько-викладацьким колективом УжНУ, а також зі студентським активом, аби вислухати всі запитання та пропозиції. Оскільки серед викладачів питань до новопризначеного в. о. не виникло, залишилися тільки студенти – пан Смоланка попросив зустрічі з молоддю наодинці, щоб кожен міг без вагань та остраху висловити своє невдоволення чи хвилювання.

Спілкування тривало досить довго: на обговорення виносилися питання перевиборів органів студентського самоврядування; перебування представників цих же органів на іспитах (аби все було прозоро); умови проживання в гуртожитках; про частковий вибір дисциплін, які слухають студенти; облаштування місць відпочинку тощо. Володимир Смоланка обіцяв урахувати все почуте й посприяти у вирішенні цих питань.

Стосовно ж органів студентського самоврядування, їх повноважень та можливих перевиборів студенти самі не могли дійти згоди – тому вирішили створити робочу групу з участю керівників органів самоврядування на всіх рівнях та інших активних студентів, аби разом розробити план дій, і вже з конкретними пропозиціями звертатися до в. о. ректора. _x_PS1 Сьогодні відбулося позачергове засідання Вченої ради Ужгородського національного університету, оскільки вранці до керівництва вишу надійшли два накази з Міністерства освіти і науки України щодо кадрових змін. Тож нинішні збори мали урочистий характер – присутні вітали з призначенням нового в. о. ректора Володимира Смоланку._x_PS2 http://mediacenter.uz.ua/live/2014/03/07rektorat/u_mat.jpg_x_PS3 Під час засідання_x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Ірина Левіна_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Із ректорату | 05.03.14 | Додав Lucky | 1345 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики