Неділя, 14.08.22, 18:10 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » У ногу з часом

Науковці-фінансисти УжНУ відвідали VIII Міжнародний експертний тур «Free Market Road Show – 2015»
У заході взяли участь науковці Ужгородського національного університету – доценти кафедри фінансів і банківської справи Тетяна Бутурлакіна та Володимир Височанський.

Цьогорічні Гастролі вільного ринку «Free Market Road Show» традиційно проводяться Австрійським економічним центром (Austrian Economics Center) та Інститутом Фрідріха фон Хаєка (The Hayek Institute) у співпраці з більш ніж 60 провідними науково-дослідними центрами й університетами всієї Європи.

Серед міжнародних і місцевих партнерів Гастролей–2015 в Україні такі організації, як Liberty Fund, Global Philanthropic Trust, European Students for Liberty, Ruefa and the F.A. v. Hayek Institutе, Інститут економіки та прогнозування НАН України, Центр комерційного права.

Медіапартнерами конференції в Києві виступили Inter Media Group, Український кризовий медіа-центр, Національне інформаційне агентство «Укрінформ» та інформаційне агентство «Українські Новини».

Тур було розпочато 13 квітня – завершиться він 27 травня, охопивши 35 міст Європи та Кавказу. Захід відбувався у вигляді двох дискусійних панелей: «Прорив чи занепад? Реформи в країні під час війни» та «Податкова лібералізація в умовах фіскальних обмежень». Упродовж конференції українські та іноземні експерти, серед яких екс-міністр фінансів України Олександр Шлапак, засновник компанії Geopolitical Information Service принц Майкл фон Ліхтенштейн, генеральний директор John Chisholm Ventures (США) Джон Чісхолм, директор Austrian Economics Center Барбара Кольм, експерт громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ», економіст CASE Ukraine Володимир Дубровський, народний депутат України, голова Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк, обговорювали шляхи реформування економіки України та можливі результати задекларованих урядом реформ, а також шукали шляхи подолання системної кризи.

Під час обговорення
Так, оглядач WallStreetJournal (США) Джон Фанд та почесний президент The Fraser Institute Майкл Волкер вказали на помилкове бачення багатьма українцями питання щодо міжнародних кредитів та умов реформування: кредити видаються саме на те, щоб провести потрібні реформи, завдяки яким відбудеться поліпшення в тій чи тій сфері, а не навпаки. Категорично неправильно вважати, що реформи проводяться, аби дістати наступний транш кредиту. Недобре виправдовуватися нестачею ресурсів, адже головний ресурс – це людський потенціал, креативність та прагнення до змін на краще.

У підсумку обговорення панелістами були названі головні вороги реформування в Україні – корупцію, енергозалежність, боргові зобов’язання, брак діалогу з громадськістю тощо. У цілому учасники погодилися, що найголовнішими завданнями для України нині є встановлення верховенства права, знищення корупції та максимальне спрощення податкової системи, ефективність якої буде досягатися завдяки прозорості та зрозумілості. Креативність у вирішенні питань, свобода кожного індивіда, взаємоповага та партнерські стосунки суспільства, влади і бізнесу є запорукою сталого розвитку та подолання фінансово-економічної кризи._x_PS1 У рамках VIII щорічної міжнародної дискусії «Free Market Road Show-2015» у Києві 12 травня за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» відбулася конференція «Як забезпечити зростання?», яка зібрала провідних експертів у галузі економіки, фінансів, податкового права, представників дипломатичних установ, науковців, громадських діячів, студентів._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 /live/2015/05/64ekonom/SAM_1510.jpg_x_PS5 _x_PS6 Участь у заході узяли доценти кафедри фінансів і банківської справи Тетяна Бутурлакіна та Володимир Височанський_x_PS7 320_x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Вл. інф._x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19У ногу з часом | 19.05.15 | Додав Шумицька | 686 | 0.0/0
Теги: Науковці-фінансисти УжНУ, «Free Market Road Show-2015»

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики