Вівторок, 21.09.21, 09:10 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Презентації

На відділенні журналістики презентували посібник для вступників до магістратури
Під час презентації

У прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» викладачі відділення журналістики УжНУ презентували нове видання – навчально-методичний посібник для підготовки до вступних випробувань «Магістратура з журналістики».

Галина Шумицька

Над збірником протягом року працювали викладачі кафедри журналістики Василь Путрашик, Галина Шаповалова, Василь Шаркань, Ярослава Шебештян та Галина Шумицька.

Як зауважила у вступному слові співавторка посібника – декан філологічного факультету, доцент кафедри журналістики Галина Шумицька, зазвичай у прес-клубі своїми здобутками діляться студенти – цього разу сталося якраз навпаки. Галина Василівна наголосила на актуальності цього навчально-методичного посібника, особливо в нинішніх умовах, коли очікується низка змін у функіонуванні вищої школи України.

Галина Шаповалова
Ярослава Шебештян

Ідея створення такого видання визрівала вже давно, але до активнішої роботи викладачів спонукало запровадження Міністерством освіти і науки України перехресного вступу до магістратури. Це означає, що кваліфікацію магістра журналістики можуть здобувати випускники бакалаврату інших спеціальностей.

Торік перехресний вступ планували впроваджувати експериментально у 12 вишах України, до яких потрапив і УжНУ (спеціальність «Журналістика»). Проте навесні цього року перехресний вступ до магістратури став можливий на всі спеціальності, крім медичного спрямування та правознавства.

Василь Шаркань та Леся Поліха
Василь Путрашик

Щодо самого посібника, то всі завдання в ньому – оригінальні, розроблені авторським колективом. Видання вміщує змістові блоки вступного комплексного іспиту, тестові і практичні завдання, тексти для аналізу та рекомендовану літературу.

Тестові та практичні завдання сформовані за основними галузями знань, які опановують студенти: історія журналістики, теорія і методика журналістики, сучасна українська мова у ЗМІ, основи журналістикознавчих розвідок тощо.

Студентки-магістрантки Наталія Каралкіна та Ірина Левіна

Своїм досвідом щодо вступних випробувань із майбутніми вступниками поділилися на презентації й нинішні магістрантки відділення журналістики. Вони зауважили, що магістратура суттєво відрізняється від інших років навчання, адже відкриває перед студентом нові можливості. Кажуть, завдяки такому збірнику, де всі потрібні матеріали зібрані комплексно, готуватися до вступу стане значно легше. Та й студентам іншим курсів посібник стане у пригоді, адже практичні й тестові завдання в ньому стосуються низки дисциплін, які доводиться опановувати майбутнім медійцям впродовж 4-х років навчання на відділенні журналістики.

Навчально-методичний посібник «Магістратура з журналістики» видано власним коштом авторського колективу. Знайти примірники книги можна буде у Науковій бібліотеці УжНУ, інших книгозбірнях області та країни.

Ірина Левіна

Відео Романа Сов’яка
Презентації | 16.05.14 | Додав Шумицька | 1249 | 5.0/1

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

1
avatar
1 Lucky \ IP: 195.5.18.203 • 12:27, 16.05.14
Щось туйки Василь Іванович геть задумався, мислю мислить
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики