Четвер, 20.02.20, 18:51 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Дозвілля

На факультеті здоров’я людини обрали Міс спорту!
Міс факультету
21 листопада в студентському центрі дозвілля «Ювентус» святкував день першокурсника факультет здоров’я людини на чолі зі своїм деканом – професором Оленою Дуло. Як відомо, у кожного свій ідеал краси. Отже, і цей підрозділ вишу визначив факультетську красуню.

Проректор УжНУ Роман Офіцинський відразу потішив студентів-фізкультурників гарною новиною: у п’ятницю пар не буде! Висловив сподівання, що вечір виявиться справді гарним, адже творча молодь має дивувати!

Роман Офіцинський
Упродовж вечора 12 учасниць змагалися за титул «Міс факультету здоров’я людини» у кількох конкурсах. Спочатку мали себе представити. Потім демонстрували таланти: вміння фотографувати, співати й танцювати. Грали також на гітарі, декламували вірші. Одна з учасниць вирішила навіть підсолодити суддям: приготувала смачненький тортик, який глядачі побачили, правда, лише на екрані. Проте всіх, без сумніву, зачарувала усмішка дівчини.

Оцінювало конкурсанток авторитетне журі, до якого входили, зокрема, Віталій Ерфан (заступник начальника департаменту освіти і науки, начальник управління молоді та спорту ОДА), Андріана Завадяк (голова профкому студентів УжНУ), Ілона Палфі (власниця студії танцю і фітнесу «Сказка»), Тетяна Волощук (міс Ужгород-2010), а також проректор УжНУ Федір Шандор.

Під час перегляду відеопрезентації, присвяченій професорсько-викладацькому колективу, відразу ставало очевидним ставлення студентів до кожного з наставників. Зал пожвавішав ще більше, коли почалося оголошення цьогорічних претенденток на міс. Фотографії маленьких діток змінювалися на світлини теперішніх красунь. Обрати серед них найкращу було ой як нелегко!

Посвята у студенти
Під час посвяти в першокурсники чимало присутніх переконалися: цьогорічні вступники будуть гідними високого звання студента.

А конкурсанток можна було побачити впродовж вечора у різних цікавих образах. Вихід у спортивному стилі, зокрема, зруйнував уявлення хлопців про те, що гарні дівчата обов’язково мають бути у спідницях та на підборах.

Спортивний вихід
Бурхливими оплесками красунь підтримали й тоді, коли ті вирішили станцювати. Згодом ведучі Анжела Варцаба та Ростислав Балашов запросили присутніх на світський бал, адже остання поява учасниць перед глядачами на сцені – у вечірніх сукнях!

Нагороджували студенток у відповідних номінаціях. Другою віце-міс стала Марія Мединська, першою – Олеся Мельник (вона ж і «Міс фото»). Талант виявився найкращим у Світлани Шваб. А «Міс факультету здоров’я людини-2013» стала Аделіна Антал.

Отже, вітаємо всіх із гарним святом! А «світський бал» іменинників продовжився в нічному клубі «Прага»!

Андріана Кофель
для Медіацентру УжНУДозвілля | 22.11.13 | Додав VIP | 1455 | 5.0/1

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]