Головна » Усі публікації » Акції |
У рамках Всеукраїнського соціального проекту «Твоя країна», який втілює громадська організація «ФРІ», до Ужгорода завітали молоді люди з Вінниці, Донецька, Миколаєва, Івано-Франківська, Львова та інших міст України. ![]() Молодь переконана: Схід і Захід України – разом! На знак цього на вул. Волошина у центрі міста активісти разом із проректором з науково-педагогічної та виховної роботи Федором Шандором посадили два дерева – мигдаль і сакуру, які згодом будуть переплетені. Саджанці й символізують неподільність країни, адже вже восени ці стовбурці зростуться в одне ціле. Більше – у сюжеті: Ірина Левіна Фото, відео Романа Сов’яка |
|
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
Теги: |
![]() |
Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter! |
![]() | |
Ми у Facebook
Рубрики розділу
Інші матеріали рубрики