Середа, 26.02.20, 04:42 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Дозвілля

Хто сильніший, визначало гуртожитське парубоцтво
Під час церемонії нагородження
18 грудня в університетському  гуртожитку № 4 відбувся місцевий «чемпіонат» із жиму лежачи. Молоді підтягнуті хлопці зібралися продемонструвати свою міць.

Одні поспішають реєструватися, інші стають на вагу, аби внести свої кілограми до списку (обов’язкова умова конкурсу). Дехто радіє, що набрав декілька : «Хлопці, м’ясо й справді помагає!», а комусь зайві кіло ой як не до речі... Хто встиг уже зареєструватися, починає невеличку розминку. У залі поки що самі хлопці… (ну, крім мене!) А от і дівчата! Напевно, вирішили зробити собі подарунок до Дня Святого Миколая – помилуватися красою сильних чоловіків!

Захід розпочав один із організаторів першості Михайло Чокнадій, який і сам брав участь у змаганнях: «Дівчата, як думаєте, яким повинен бути чоловік?!». «Сильним!», – відгукнулася жіноча частина залу. «От ми сьогодні й покажемо вам цю силу!» – зауважує Михайло. – А стежити за дотриманням правил буде Євген Криса: «Конкурс проходитиме у трьох вагових категоріях: до 67 кг, до 80 кг і понад 80 кг».

Під час церемонії нагородження
Відтак хлопці приступили до «роботи». А найактивніші вболівальниці заходилися... отримували солодкі гостинці. Парубки продовжували змагатися. Боротьба виявилася затятою, учасники-бо непоступливі! Врешті, у категорії до 67 кг третє місце здобув Василь Середній, друге – Лоран Рішко, перше – Михайло Чокнадій. У ваговій категорії до 80 кг – Давид Штайн, Юрій Бороні, Євген Криса відповідно. У «найважчій», 80-кілограмовій і вище, першу сходинку виборов Мирослав Паук, другу – Арсен Кампов, третю – Дмитро Гацко.

В абсолютній категорії безсумнівну перемогу здобув Євгеній Криса, друге місце дісталося Михайлу Чокнадію, третє – Лорану Рішку.

Михайло Чокнадій
Учасник і модератор змагань Михайло розповідає: «Спочатку це була моя маленька мрія, котра плавно переросла у мету, ну а цілі я звик досягати! Чемпіонату такого типу й рівня в історії гуртожитку ще не було. Тож я вирішив узятися за його втілення. Захід готувався як пропаганда спорту й здорового способу життя, а також руйнування стереотипу, що гуртожиток № 4 не спортивний. Зібрати стільки учасників і глядачів було не важко, коли в тебе є якості лідера та організатора. Звичайно, без допомоги друзів я б не впорався. Маю надію, що ці змагання стануть традиційними для нашого гуртожитку й проводитимуться щорічно».

Голова профкому студентів УжНУ Андріана Завадяк нагородила переможців медалями, грамотами й грошовими подарунками, зауважуючи: «Програти гідним суперникам – це не поразка, а лише стимул до самовдосконалення й наступної чесної боротьби».

Скоро очікуємо такого чемпіонату на рівні вишу! І там, упевнена, наші хлопці покажуть ще кращі результати.

Галина РиганДозвілля | 20.12.13 | Додав Шумицька | 1015 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]