Четвер, 20.02.20, 18:49 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Із ректорату

Кандидатури ректора та проректора УжНУ подали на присвоєння державних почесних звань
Богдан Пацкань нещодавно відзначив 60-річчя

На порядку денному Вченої ради УжНУ серед низки інших питань і обрання декана юридичного факультету, а також ряду кафедр. Крім того, про науково-педагогічну діяльність та перспективи розвитку факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки розповів декан підрозділу Іван Чопей.

Вчену раду вже традиційно розпочали з приємних новин. Ректор вручив дипломи і подяки переможцям всеукраїнських студентських олімпіад і творчих конкурсів. Також Володимир Смоланка привітав завідувача кафедри хірургічних дисциплін Богдана Пацканя, який нещодавно відсвяткував 60-річчя, вручив диплом про надання звання старшого наукового співробітника Тетяні Малаховській.

Дипломи вручили студенту 2-го курсу інженерно-технічного факультету Крістіану Левдаку та четвертокурснику цього ж факультету Норберту Цитряку за участь у конкурсі студентських наукових робіт.

Ректор нагороджує лауреатку Всеукраїнської олімпіади із журналістики Мирославу Гараздій

Також із рук ректора отримала диплом і подяку від вишу лауреатка Всеукраїнської олімпіади із журналістики Мирослава Гараздій, призерка Всеукраїнської студентської олімпіади з політології Марія Бровді, призерка Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політичних наук Марта Шелемба і лауреат Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови і літератури Олександр Староста.

Відтак подяки дістали кафедри української літератури, української мови, журналістики.

Під час Вченої ради делегати одноголосно проголосували за подання кандидатур Володимира Смоланки на присвоєння почесного звання заслуженого лікаря України, а Ігоря Студеняка – на заслуженого діяча науки і техніки.

Про науково-педагогічну діяльність та перспективи розвитку факультету післядипломної освіти й доуніверситетської підготовки доповідав декан Іван Чопей.

Структурний підрозділ працює за двома основними напрямками: провадить післядипломну освіту та вдосконалення лікарів, а також до- і післяуніверситетську підготовку.  Сьогодні тут мають всі необхідні для Закарпаття напрями для інтернатури – їх 20. Це майже всі ті, що є в Україні. Факультет входить до п’ятірки кращих вишів за даними інтернатури. Найбільшою проблемою післяуніверситетської освіти Іван Чопей вважає брак мотивації для навчання. Сьогодні на факультеті використовують сучасні технології, аби провадити контроль за навчанням студентів незалежно від місця їхнього перебування. Найважливіше завдання – підвищення якості знань. Сьогодні підрозділ розпочав місячні курси з використанням системи Moodle, що суттєво допомагає у навчанні. У планах – відкриття Вченої ради із захисту докторських дисертацій. Також Іван Чопей наполягає на створенні амбулаторії у стінах вишу. Її можна ліцензувати як приватну структуру або ж розпочати процес з організації клініки.

Наталія Каралкіна
Із ректорату | 28.04.15 | Додав Путрашик | 719 | 0.0/0
Теги: Вчена рада, почесні звання

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики