Вівторок, 29.11.22, 00:56 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

Кафедра соціології та соціальної роботи організувала міжнародну конференцію до свого 20-річчя

Першою до вітального слова запросили проректора УжНУ Мирославу Лендьел. «20 років – це вже можливість мати хорошу наукову школу. Це дата, коли є ким пишатися, це час, коли є чимало друзів серед вишів України та з-за кордону», – відзначила вона. Також побажала, аби й надалі кафедра плідно працювала, примножуючи наукові ідеї та втілюючи їх на практиці.

Федір Шандор вручає подяку

За тривалу співпрацю і підтримку кафедри, а також з нагоди ювілею, її завідувач Федір Шандор вручив подяки гостям конференції.

Наступним виступив декан ФСНу Юрій Остапець. Він зауважив, що для кафедри соціології та соціальної роботи є великим успіхом її визнання на всеукраїнській та міжнародній аренах. Побажав працівникам наснаги у майбутній роботі і щоб їхня професійна діяльність була сповнена творчого натхнення.

Серед присутніх також був Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Вайда, котрий долучився до вітань і запевнив, що й надалі підтримуватиме кафедру в її міжнародних зв’язках.

Знаковим став виступ першого завідувача цього навчально-наукового осередку професора Івана Миговича – людини, завдяки якій і народилася кафедра соціології та соціальної роботи. Він розповів про шлях до її створення, про те, які перепони долали. Її поява, виявляється, пов’язана з реалізацією програми «Tempus-Tacis», і мало хто знає, що спочатку кафедра базувалася на юридичному факультеті. Розповів Іван Іванович і як шукав працівників для цього підрозділу, що, між іншим, був другим таким в Україні! А фактично як вишівська кафедра була першою, адже до того лише в столиці функціонувала Школа соціальної роботи при Києво-Могилянській академії.

Під час конференції

Відтак кафедра соціології та соціальної роботи стала основою для створення факультету суспільних наук. Професор побажав нинішнім її працівникам зберігати та примножувати наукові здобутки, аби впевнено йти далі й відповідати вимогам ХХІ століття. На згадку подарував факультету бібліотечку останніх праць відомих колег у галузі соціології, а також надав матеріальну допомогу на придбання нової літератури, потрібної студентам для навчання.

Привітати рідну кафедру вийшов і її випускник, а нині вже викладач Олександр Кацьора. Повідав, що вже 10 років як підрозділ став невід’ємною частиною його життя. Тут здобув не лише професію, а й знайшов сім’ю: як почав своє навчання з дружиною, так до сьогодні разом працюють. А ще однією сім’єю став для нього колектив кафедри. Колишні викладачі, а тепер – колеги залишаються для нього і мудрими наставниками, і добрими друзями. «Коли займаєшся соціальною роботою, розумієш, яка це потрібна професія в сучасному житті», – каже пан Олександр. Наостанок побажав усім розширення горизонтів на професійній ниві.

Під час конференції

Після урочистостей конференція розпочала свою роботу. Показали студентський фільм, у якому майбутні соціальні працівники розповіли про свою волонтерську літню практику, продемонструвавши зворушливі емоційні фото. Дівчата з ІІІ та ІV курсів працювали з дітьми ромської народності, тож розповіли про специфіку й методику своєї роботи.

Гостя зі Сполучених Штатів Джуді Норман підготувала презентацію «Brain research application. How to learn to play a musical instrument». Повідавши присутнім, як гра на музичних інструментах впливає на наш мозок, лекторка запропонувала перевірити все на практиці і… роздала присутнім губні гармоніки! Символічно всі спробували заграти Happy Birthday, аби привітати кафедру зі святом.

Відтак усі делегації отримали від Федора Шандора пам’ятні даруночки.

_x_PS1 Днями кафедра соціології та соціальної роботи факультет суспільних наук організувала міжнародну конференцію «Актуальні проблеми соціології, соціальної роботи та професійної підготовки фахівців» з нагоди своєї 20-ї річниці. Серед гостей – представники США, Чехії, Словаччини, Угорщини, а також українські колеги з Івано-Франківська та Хмельницького._x_PS2 /live/2016/09/31Fsnn/verkh.jpg_x_PS3 Мирослава Лендьел вітає присутніх_x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Катерина Хижняк_x_PS11 Фото Василя Третяка_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Наукові форуми | 17.09.16 | Додав Г_Кришiнець | 730 | 0.0/0
Теги: міжнародна конференція, ФСН, кафедра соціології та соціальної ро

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик