Четвер, 20.02.20, 18:37 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

Кафедра фінансів і банківської справи провела семінар-практикум з участю представників страхових компаній краю
У складі журі – представники десяти страхових компаній

21 листопада в зеленому корпусі УжНУ економічний факультет з ініціативи кафедри фінансів і банківської справи провів галузевий семінар-практикум «Ефективна реалізація страхових продуктів і послуг в Україні», що мав на меті практичну реалізацію теоретичних знань з навчального курсу «Страхування», докладне ознайомлення з особливостями цього виду діяльності та презентацію власних проектів.

Віталій Сержанов

З вітальними словами виступили в.о декана факультету Віталій Сержанов, заступник декана Тетяна Бутурлакіна, доцент кафедри фінансів і банківської справи Ніна Пойда-Носик, які наголосили на важливості цього заходу. Для майбутніх фахівців сфери фінансових послуг і страхування необхідними є практичні професійні і комунікативні навички, здатність до ефективних управлінських рішень, вміння просувати й продавати специфічні продукти і послуги, працювати з клієнтами.

Під час презентації
Тетяна Бутурлакіна

Наразі страхування є дуже перспективною, однак недостатньо розвиненою галуззю, оскільки населення слабко поінформоване про можливі вигоди, нерідко просто фінансово неграмотне, а тому не довіряє послугам таких компаній. Завдяки співпраці зі страховими компаніями студенти можуть потрапити в реальні умови ринку праці, побачити механізм роботи зсередини, а також навчитися працювати в команді.

Серед гостей семінару-практикуму були й представники Закарпатської обласної служби зайнятості, зокрема начальник відділу профорієнтації Лариса Маргітич, яка привітала молодь і побажала успішної самореалізації на професійній ниві, мотивованості й більшої активності на сучасному ринку праці. Представники вишу і провідних страхових компаній висловили сподівання на успішне майбутнє партнерство із роботодавцями та дальшу плідну співпрацю.

Учасники семінару-практикуму

Семінар проводиться вже другий рік поспіль. Його специфіка в тому, що студенти співпрацюють зі страховими компаніями, вивчають матеріал, перевіряють здобуті під час практичних занять знання. Семінар-практикум є не просто навчальним, а освітньо-інноваційним, бо студенти творчо та нестандартно підходять до виконання завдань – тут їх ніхто не обмежує якимись рамками. Навпаки, головним завданням є найбільш ґрунтовно, оригінально і переконливо презентувати страховий продукт.

Студенти-економісти II курсу всіх спеціальностей презентували свої напрацювання: коротко розповіли про історію та переваги тої страхової компанії, яку представляють; показали оригінальні презентації та відеоролики, розіграли різноманітні комунікативні ситуації, що стосуються страхування населення.

Учасники семінару-практикуму

Модератор семінару Пойда-Носик Н.Н. і керівник Закарпатської обласної дирекції ПрАТ СК«УНІКА» Діана Рунова нагороджують переможців
У складі журі були представники десяти страхових компаній: ПАТ «МетЛайф», СК «Альфа Страхування», СК «Глобус», Страхова група «ТАС», Брокерська компанія «Фінанси і захист», СК «АХА Страхування», СК «Гарантія», СК «Уніка», СК «Арсенал страхування», СК «Українська страхова група». Після кожного представлення гості з’ясовували в ході бесіди з учасниками, в чому полягає специфіка та відмінність тої чи тої компанії, що таке «страхування життя», «зелена карта», «ризикові програми», яка різниця між добровільним і обов’язковим страхуванням тощо.

Важливим критерієм оцінювання було не тільки те, як себе покажуть групи, а й наскільки вони обізнані з умовами праці та особливостями обраних компаній.

За результатами роботи семінару були визначені команди-переможці та відзначені окремі студенти, що виявили не лише активність у командній роботі, а й лідерські здібності. Призерів нагородили почесними грамотами, подяками та заохочувальними призами від страховиків.

Оксана Пітра

для Медіацентру УжНУ

Відео Роберта Паппа
Теорія і практика | 23.11.14 | Додав Шумицька | 1308 | 4.0/4
Теги: семінар-практикум, страхові компанії, Кафедра фінансів і банківської спра

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик