Понеділок, 24.01.22, 03:10 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Не словом, а ділом

Нема двох однакових людей на світі, та чи настільки ми вже й різні?
Благодійний концерт «Такі різні, такі рівні»
Благодійний концерт «Такі різні, такі рівні» пройшов у Ляльковому театрі. Його організаторами виступили Закарпатський регіональний центр соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір» і міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Метою заходу, приуроченому до Дня студента та волонтера, стало формування позитивного ставлення суспільства до людей з обмеженими можливостями.

Володимир Фленько
Давати натхнення творити добро – ось чим займаються волонтери й ті, хто отримує від них допомогу. Сьогодні на одній сцені виступали далеко не рівні за своїми фізичними можливостями люди. Проте спільні співи, декламація віршів, особливі історії із власного життя, якими ділилися, у когось викликали сльози, у когось просто співчуття, проте аж ніяк не байдужість.

В. Микулець
Серед поважних гостей заходу були заступник міського голови В. Фленько, заступник директора департаменту соціального захисту – начальник управління у справах інвалідів, ветеранів війни і праці та соціальних установ В. Микулець та керівник центру реабілітації інвалідів «Вибір» В. Марко. Представники владних структур, окрім вітальних слів, підготували також грамоти та подячні листи, підкріплені одноразовою грошовою винагородою.

Яскравими танцювальним номерами вражав мукачівський танцювальний колектив «Стимул». Гості з Луганська, фіналісти фестивалю «Червона рута-2013", гурт «Flying swan» подарували публіці особливий спів.

Благодійний концерт «Такі різні, такі рівні»
Творча команда фотографів та відеографів з Виноградова показала короткометражний фільм соціального спрямування «Слова на вітер»: історія кохання здорової дівчини та фізично обмеженого хлопця... Вона все-таки не змогла. За 13 хвилин майже всі у залі сиділи, витираючи сльози, з думкою: «Чи зуміла б не відступити я, якби почуття виникли до інваліда?»

Василина Попович
Волонтерами благодійного концерту були і студенти УжНУ: як теперішні, так і колишні. Василина Попович, випускниця факультету суспільних наук УжНУ, – один з організаторів: «Ми хочемо, аби людей з інвалідністю сприймали позитивно – як справжніх і глибоких особистостей. Вони можуть бути професіоналами у певних сферах життя, їхні здібності нічим не поступаються перед здібностями здорових людей. А потенціал, який дуже часто пригнічується, може сягати захмарних висот. Ми рівні, хай навіть не в рівних умовах».

Неля Копча
«Усі нинішні виступи проходили на підтримку студента УжНУ Сергія Дудкеєва, в якого виникли проблеми зі здоров’ям. Медичну допомогу він може отримати в Німеччині: для цього потрібні кошти. Його друзі відгукнулися – вирішили збирати необхідну суму. Це благородна справа. Не правда, що всі черстві, байдужі. До кого б ми не зверталися, скрізь відчували позитивне ставлення і бажання допомогти. А це заохочувало, давало надію і вселяло віру, що все вийде і ми на правильному шляху», – розповіла психолог центру реабілітації «Вибір» Неля Копча.

Вогняне шоу
Двогодинний концерт був насиченим і яскравим. Серед запрошених гостей був також лауреат численних гумористичних міжнародних конкурсів І. Кошеля. Окрему частину займала декламація авторських віршів. Свято завершилося феєрично у прямому значенні цього слова: вогняне шоу вразило не тільки глядачів та учасників концерту, а й просто перехожих, адже відбувалося на Театральній площі, відразу біля входу до театру.

«Нас єднає рівність» – таке гасло можна було почути цього вечора у Ляльковому театрі. Дуже важливо іти за покликом серця, а не гаманця чи егоїстичних інтересів. На марафоні життя трапляються лабіринти – здаватися не можна! Ми дуже різні. Проте є сила, що об’єднує всіх: це любов, а ще справи, які відгукнуться у вічності.

Люди з обмеженими можливостями не інакші – вони просто особливі.


Світлана Лапига
Відео – Роберта ПаппаНе словом, а ділом | 24.11.13 | Додав VIP | 1413 | 0.0/0
Теги: благодійний концерт, День студента та волонтера

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики