Субота, 28.01.23, 10:49 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

Як любити Україну, філологам-першокурсникам радила волонтерка, яка допомагає на Луганщині «Айдару»
Тетяна Дюрдь

Студентка третього курсу філфаку Тетяна Дюрдь – волонтерка, яка перебуває в зоні АТО та допомагає бійцям батальйону «Айдар» на Луганщині, – не з книжок, не гучними фразами, пояснила, як це – любити Україну. «Нині на сході – одні з найкращих людей нашої Батьківщини. Будь-яка смерть там – героїчна. Всі, хто віддає своє життя, без винятку, – герої. Чим ми, студенти, або ті, хто далеко від бойових дій, можемо допомогти? Молитвою... Моліться за кожного з воїнів – це найважливіше, що можете для них зробити. Солдати, з якими мені доводиться спілкуватися, кажуть, що до війни вони були близькі радше до атеїзму, але коли на відстані 2-х метрів від тебе падає снаряд, єдине, що тобі залишається, –  розмова із Богом… І вона рятує.

Упевнена, на нашому факультеті вас навчать історії Слова і як ним вправно послуговуватися. Слухайте уважно все, що доноситимуть до вас викладачі, бо філфак, направду, виховує справжніх патріотів».

Хоча лекція  й не була прочитана за академічними канонами, у ній звучав голос серця.

Галина Шумицька

Не просто зі словами вітання, а радше – мудрим материнським наставництвом до студентів звернулася декан філологічного факультету Галина Шумицька: «Яким буде ваше життя наступні 5 років залежить від кожного з вас. І пам’ятайте: сьогодні від наших думок, слів і дій залежимо не тільки ми, а й життя України у цілому. Ви вступили на один із найстарших факультетів нашого вишу. Назву лише одну з багатьох наших особливостей: маємо справу з найпотужнішим інструментом впливу і творення – Словом, у якому – сенс усього сущого. Не кожен уміло ним користується. Будьте обережними і мудрими, бо берете до рук, у певному контексті, небезпечну зброю. Набирайтеся вражень, знаходьте вірних друзів і відчуйте на смак усю повноту студентського життя».

Оксана Кузьма

130 студентів-першачків стаціонарної форми навчання познайомилися зі студентським активом факультету. Зі словами вітання до них також звернулися заступник декана з навчальної роботи Василь Шаркань та заступник декана з виховної роботи Оксана Кузьма. За словами останньої, студенти – це майбутнє нації, і їхнє завдання зберегти і плекати духовність нашого народу. «На нашому факультеті вас навчать володіти словом. Скористайтеся всіма скарбами, які здобудете тут. І які б не були обставини, не втрачайте сонечка в душі – більше його розпалюйте».

Василь Шаркань

«У вас розпочався новий і складний етап. Вам дістанеться більше свободи, але з нею зросте й відповідальність. Вам випало вчитися в нелегкий час. Але студентське життя не забирає  можливості навчальної, наукової і громадської роботи», – відзначив Василь Шаркань.

Після зустрічі з керівництвом факультету студенти всіх спеціальностей розійшлися по різних аудиторіях, аби познайомитися з викладачами своїх кафедр.

_x_PS1 Cтудентське життя почалося. Неофіти філфаку, як і першокурсники інших підрозділів університету, прослухали сьогодні першу лекцію, тема якої – «Україна – незалежна, демократична держава»._x_PS2 http://mediacenter.uz.ua/live/2014/08/65-1veresnia/verx.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Світлана Лапига_x_PS11 Фото Віталія Завадяка та Іллі Паппа_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Традиції | 01.09.14 | Додав VIP | 1090 | 5.0/1
Теги: Айдар, філфак

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики