Понеділок, 20.01.20, 05:10 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Дозвілля

Дитячий табір «Крапелька любові» відбувся і за підтримки наших студентів

Минулого тижня Свято-Покровський чоловічий монастир у Ракошині на Мукачівщині провів третій щорічний безкоштовний дитячий табір «Крапелька любові».  45 діток із майже всіх районів нашої області відпочивали у мальовничому селі Лісарні.

Життя в наметах, приготування їжі на вогні, пошук води у лісистій місцевості, догляд за собою у природних умовах – багатьом довелося звикати до незвичних умов побуту. Але це пішло на користь.

 

Крапельчани мали суворий розпорядок дня. Щодня проводився біблійний урок, а вранці та ввечері перед столуванням і після нього всі молилися. На території табору діяла пошта: всяк охочий міг написати запитання, на яке під час вечірніх посиденьках діставав відповідь. Організатори, готуючи програму для дітей, намагалися влаштовувати такі ігри, які б виховували командний дух, довіру одне до одного.

Архімандрит о. Лаврентій

Запрошеним гостем у таборі був монах зі Свято-Успенської Києво-Печерської лаври, архімандрит о. Лаврентій: «Коли мене запросили, ні на мить не вагався. Ми щиро сподіваємося, що, повернувшись додому, діти берегтимуть ту крапельку любові, яку тут знайшли. Адже навряд чи щось може бути  ціннішим у такий  складний для нас усіх час, ніж допомога, християнська любов та вірність».

Окрім священників, зі школярами працювала лікар-офтальмолог та медсестра: проводили свого роду медичні пізнавальні ігри. Тож команда з трьох священнослужителів, одного військового, двох медичних працівників, кухарів і вожатих забезпечила дітям яскравий і насичений тиждень літніх канікул.

Архімандрит о. Мілетій

«Три роки тому ідея створити такий табір виникла у нашого монаха та студенток УжНУ. Відтоді ми завжди радимося з ними, представниками молоді, думку яких не маємо права не почути.

Бог нас благословляє на цю справу навіть у таких нібито дрібницях, як відсутність дощу, можливість влаштувати табір безкоштовно тощо.

Він також благословив нас мати хорошу команду, яка не боїться експериментувати, вчитися на своїх помилках і творити. Свято-Покровський чоловічий монастир у Ракошині щиро вдячний Ужгородському університетові за виховання дійсно свідомої, активної молоді, яка намагається гідно нести звання християнина і завжди відгукується на прохання церкви», – коментує благочинний монастиря, архімандрит о. Мілетій.Світлана Лапига
Дозвілля | 11.08.14 | Додав Зизич | 866 | 5.0/1

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]