Четвер, 20.02.20, 18:47 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Дозвілля

Факультет суспільних наук відзначив День першокурсника
Свою офіційну посвяту у першокурсники пройшли новоспечені студенти факультету суспільних наук. Святковий концерт відбувся у СЦД «Ювентус».

«Сьогодні вітаємо тих, хто серед багатьох спеціальностей обрав саме ті, що є в нас на факультеті. Це свято, коли перший курс вливається в колектив і стає повноправним його членом. Я переконаний, що вечір вийде на славу, адже досвіду у нас чимало. Підготовка, цікава програма – все зроблено для того, аби весело і яскраво відзначити День першокурсника на факультеті суспільних наук. Це гарний вечір, який принесе задоволення викладачам, студентам і нашим друзям, які щорічно святкують цю подію з нами, а проходить вона завжди успішно!» – прокоментував декан факультету Юрій Остапець.

Вихід красунь
Родзинкою заходу було, звичайно ж, обрання Міс факультету. Найкрасивішу дівчину шукали на вечорі кіно. Тобто кожен вихід учасниць стосувався певного кінофільму.

Уже перша поява міс у стилі «Вуличних танців» викликала хвилю овацій. Наступне дефіле пройшло під знаком Джеймса Бонда. Пістолети в руках, сейф із головною короною, чорні сукні й червона помада – дівчата справжнього агента.

Перевтілення у роль головної героїні фільму «9 з половиною тижнів» можна назвати найспокусливішим виходом претенденток на звання найкрасивішої дівчини факультету.

Вихід красунь
Фінальне дефіле дівчат – вечірня краса. Грація, ніжність і жіночність переплелися, ускладнивши роботу журі: обирати було нелегко.

А головними суддями конкурсу цього разу були хореограф, заступник директора Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 із поглибленим вивченням окремих предметів Людмила Федьо; директор СЦД «Ювентус» Мар’яна Баран; помічниця народного депутата України Василя Ковача Алла Кохан ; голова студентської ради факультету суспільних наук Анна Шершун; перукар вечора Іванна Подобедова та візажист Анастасія Вигівська .

Нагородження міс
Володаркою титулу Міс факультету суспільних наук стала учасниця під № 5 Катерина Бовді.

Проте свято не обмежилося тільки обранням міс. Вечір був насичений співами, танцями, гімнастикою, виступом команди КВН, декламацією віршів про ФСН. А ще – неймовірною віртуозною грою на гітарі та саксофоні.

Розважальна програма
У вітальному слові проректор УжНУ, професор Роман Офіцинський подарував студентам чи не найбільший презент – вихідний наступного дня. А це означало, що продовження вечора в одному з місцевих нічних клубів можна собі спокійно дозволити.

Свято вдалося завдяки зусиллям організованого колективу на чолі із заступником декана, доцентом Володимиром Гирею та студентським активом факультету суспільних наук УжНУ.

Світлана ЛапигаДозвілля | 20.11.13 | Додав Lucky | 1276 | 5.0/1

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]