Понеділок, 06.02.23, 03:12 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Актуально

Члени студентського страйккому зустрілися з керівництвом УжНУ за круглим столом
Засідання круглого столу

Сьогодні, о 15.00, студенти Ужгородського національного університету – активні мітингувальники ужгородського Євромайдану – засідали за круглим столом із керівництвом вишу. Студенти очікували, що на зустріч прийде й ректор, проте з об’єктивних причин він не зміг бути присутнім.

Керівники органів студентського самоврядування УжНУ з проректором Романом Офіцинським
Тож зі студентами зустрілися проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Роман Офіцинський, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Федір Шандор, декан факультету європейського права та правознавства Ярослав Лазур, доктор юридичних наук, професор Олександр Рогач, директор Інституту іноземної філології Михайло Рошко. Також на зустрічі були й керівники органів студентського самоврядування – голова профкому студентів УжНУ Андріана Завадяк, голова Студентської ради Закарпаття Іван Полюжин та голова НТСА УжНУ Микола Сюсько.

Активістка Євромайдану, студентка-п’ятикурсниця Юлія Дуб
Студенти зустрілися, аби обговорити з керівниками актуальні питання. Зокрема, Юлія Дуб, одна з активісток, висловила прохання задовольнити очікування страйкувальників стосовно того, що ректор УжНУ Федір Ващук пообіцяв призупинити свою діяльність в «Партії регіонів».

Декан факультету європейського права та правознавства Ярослав Лазур
Під час обговорення професор Ярослав Лазур, як представник юридичної сторони, запевнив, що політична діяльність ректора як фізичної особи в тій чи іншій партії не має непокоїти студентів, якщо вона жодним чином не впливає на навчальний процес.

Оскільки Федір Ващук підтримав студентів у бажанні виявляти свою громадянську позицію і жодних заперечень стосовно цього не має, то прив’язувати особу ректора до партійної діяльності не має сенсу, з чим погодилася більшість учасників круглого столу. Таким чином, у цьому питанні учасники засідання дійшли спільного рішення: засудити дії посадових осіб, які причетні до побиття мітингувальників на Євромайдані у столиці.

Проректори УжНУ Роман Офіцинський та Федір Шандор
Наступним пунктом обговорення стало питання студентів про можливість видання додатка до наказу ректора, згідно з яким можна було б уніфікувати навчальний процес таким чином, аби студенти мали змогу і відвідувати пари, і підтримувати Євромайдан. Ситуацію вирішити не так просто, адже студенти багатьох факультетів навчаються у дві зміни; крім того, як зауважив Федір Шандор, 18 спеціальностей в УжНУ нині проходять акредитацію, тож студентів не можна відпускати з пар на страйк, коли вони мають писати контрольні роботи. Таким чином, узгодили, що студентська сторона за сьогодні розробить проект рішення, який би її задовольнив, і завтра, о 10.00, подасть його присутнім сьогодні проректорам, з якими дійдуть компромісного рішення.

Учасники круглого столу
Крім того, користуючись нагодою зустрічі з керівництвом, студенти поставили ще ряд питань, які їх турбують: про доступ до гуртожитків його жителям після 24.00, прохання оприлюднити на офіційному сайті вишу список членів Вченої ради УжНУ та інші.

На засіданні круглого столу студентам і викладачам удалося знайти компромісні рішення.

Ірина ЛевінаАктуально | 11.12.13 | Додав VIP | 1226 | 5.0/2

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]