Четвер, 20.02.20, 18:46 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Дозвілля

Чим зайнятися у новорічну ніч?
Під час гри

Сьогодні вже майже кожен вирішив, де проведе новорічну ніч. Хтось у колі родини, хтось біля коханої половинки. Але знайдеться багато і таких, хто зустріне новий 2014 рік у шумній і веселій компанії. Що ж, до 00:00 розклад відомий: остання метушня, ще один похід у магазин, приготування чогось смачненького, наостанок причепурити себе. Далі – новорічні салюти і… І разом із друзями пограти у щось веселе.

Мій варіант – гра «Мафія». Це командна інтелектуальна психологічна гра. Один раунд може тривати годину, а то й більше. Вона справді захоплює, викликає шквал емоцій – осторонь залишитися ну ніяк не можеш.

Гра придумана навесні 1986 року студентами факультету психології Московського державного університету. Спочатку в неї грали в гуртожитках, аудиторіях і коридорах МДУ, але після того, як студенти університету провели канікули в літніх таборах, де відпочивала молодь і з інших радянських вузів, гра разом з новими гравцями стала набувати поширення.

Мафія розмовляє між собою
«Мафія» вчить людей грати в команді, визначати свою поведінку, виходячи зі своєї ролі. Під час гри у її учасників формуються корисні навички використання невербальних засобів спілкування, визначення правдивості слів суперника шляхом спостереження за жестами, мімікою, змінами у голосі, поведінці, розвивається логічне мислення, вміння планувати тактичні й стратегічні кроки.

В Ужгороді діє клуб «Мафії» – «Nascondere». Тут вчать виступати публічно, аргументуючи свою позицію, розвивати навички впливу, психологічного, логічного та інтуїтивного визначення брехні. Окрім того, клуб – це місце зустрічі творчих та ініціативних студентів.

Олексій Трефілов
«70% членів нашого клубу – це студенти УжНУ. Тут кожен може отримати купу справді непідробних позитивних емоцій. Приєднатися до нас може будь-хто, кому уже виповнилося 15 років. А так – незалежно від статі, інтересів, соціального становища – ми приймаємо усіх. Зазвичай збираємося в одному з ужгородських кафе. Ми не аматори. Прагнемо виховати плеяду професійних гравців у «Мафію». Приємно, що інтерес до гри найбільший серед студентів», – розповідає Олексій Трефілов, один із ведучих у клубі.

Мар’яна Черкес
«Я обожнюю «Мафію». Мені подобається інтрига, яка зберігається впродовж цілої гри. Ти можеш вчитися самоконтролю, розуміти інших людей, бути максимально зосередженою. А ще – знаходиш прикольних друзів. Адже на наших «зборищах» сила-силенна цікавих особистостей», – говорить студентка філологічного факультету УжНУ Мар’яна Черкес.

Отож, якщо у вас знайдеться вільна годинка після того, як годинник відіб’є 12-у, сміливо організовуйте своїх друзів і грайте в «Мафію». Сумувати точно ніхто не буде, а втому, якщо вона і буде після шаленої новорічної підготовки, як рукою зніме.

Світлана Лапига
Дозвілля | 31.12.13 | Додав Шумицька | 1030 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]