Середа, 26.02.20, 03:20 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Підсумки

Чим студентам запам’ятався Рік Змії...
Астроплазунка залишила кожному свої спогади

Від кожного нового року люди очікують змін. Не був винятком і 2013-й. Справді, чого тільки не сталося за цей час в нашому університеті. Передусім це поява першокурсників, сповнених бажання поповнити свій багаж знань, а також долучитися до різноманітних заходів на факультетах.

Хтось у 2013 році писав свої перші модулі, а дехто складав останні іспити. Хтось тільки розпочав кар’єру в університеті, а дехто доповнив свій викладацький стаж ще 12 місяцями. Особливо запам’ятовуються університетські роки студентам. Про те, яким виявився для них Рік Змії, ми в них і запитали.

Віта Фіцколинець
Студентка 1 курсу факультету суспільних наук Віта Фіцколинець зізналася: «У 2013 році для мене розпочалося студентське життя. Правду кажучи, навчатися у виші набагато цікавіше, ніж в школі, незважаючи навіть на труднощі, які виникають під час навчального процесу. Особливо подобається сама атмосфера університету. Крім того, цей рік подарував мені нових друзів. Запам’ятався і День першокурсника, завдяки якому наша група стала ще більш дружною».

Людмила Фіцколинець
Людмила Фіцколинець, студентка 3 курсу хімічного факультету, розповіла про свій цьогорічний здобуток: «Найбільше мені запам’яталася практика, завдяки якій я ознайомилася з різними комп’ютерними програмами. Зокрема, з їх допомогою можна розраховувати задачі з екології. Крім того, уміння користуватися ними можуть знадобитися і при написанні курсових чи дипломних робіт. А лабораторні заняття дають нам уявлення про те, яка робота може чекати на нас після закінчення вишу. Цікавим, до прикладу, є визначення вмісту металу в ґрунті. Не можу не згадати і про підготовку до екватора, який, правда, пройде вже у 2014 році. Чимало суперечок виникало щодо його організації, однак ми зуміли знайти рішення, яке задовольнило всіх».

Оксана Тимчик
Про те, що приніс Рік Змії, розповіла і студентка 5 курсу філологічного факультету Оксана Тимчик: «Як для випускниці, 2013 рік виявився для мене нелегким, але в той же час і цікавим. Насамперед це було пов’язано з державними іспитами на 4 курсі, а також із вступом до магістратури. Для цього довелося добряче потрудитися, адже не одну ніч провела в компанії з книгами. Навчання на 5 курсі є дещо легшим порівняно з попередніми роками, але не менш захопливим. Особливо мені подобалися лекції з курсу «Актуальні проблеми сучасної української літератури», які нам читала доцент кафедри української літератури Марія Козак. Цікаво проходили і семінари з Надією Ференц, на яких ми декламували свої вірші. Вона організувала нам зустріч з ужгородською поетесою Людмилою Кудрявською. Запам’ятався і приїзд відомого київського режисера Сергія Архипчука, який створив в Ужгороді студентський театр. Частину його постановки всі охочі мали змогу побачити на Дні першокурсника. Що стосується останньої студентської сесії, то складали ми її дещо незвично: раділи, що іспитів більше не буде, і сумували, що час так швидко минув. Навчання для нас закінчується. Проте, як сказала Ліна Костенко: «Кожен фініш ─ це, по суті, старт».

Марина Шишола
Підсумки | 04.01.14 | Додав Шумицька | 992 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики