Середа, 13.11.19, 18:44 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Ініціатива

Центр зі сталого розвитку УжНУ організував чергову поїздку в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»

Як було анонсовано, 8 грудня відбулася ознайомча поїздка для студентів УжНУ в активні громади Закарпатської області, які дістали підтримку від Спільного проекту ЄС та ПР ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». Організатором цього «турне» став Центр зі сталого розвитку УжНУ.

 

Як порівняти з попереднім роком, охочих навідатися в райони представників УжНУ побільшало. Участь у поїздці взяло близько півсотні студентів, аспірантів та викладачів університету. Найбільш масовим виявилося представництво економічного, хімічного факультетів, а також факультетів суспільних наук та міжнародного бізнесу, політики й менеджменту. Очолювали студентські групи керівники від підрозділів – доценти О. В. Глух (хімічний факультет), Н. І. Варга, В. О. Рюль, Н. В. Марадик (факультет суспільних наук), Г. І. Мелеганич (факультет міжнародної політики, менеджменту та бізнесу) та викладач Ф. А. Гулаткан (географічний факультет).

Студенти та викладачі мали можливість ознайомитися з діяльністю та розвитком двох громад. Спочатку відвідали Гечу на Берегівщині. Зустрілися з активом села. Відтак ознайомилися з результатами впровадження мікропроектів тутешньої громади: інноваційними енергоефективними й енергоощадними заходами – такими, як заміна даху в амбулаторії та облаштування вуличного освітлення із застосуванням ВДЕ (енергії сонця). Ужнівці дізналися про діяльність Проекту МРГ, про історію співпраці з громадами Закарпаття.

 
 

Наступна зупинка – село Дерцен Мукачівського району. Там побачили, як реконструювали систему опалення зі встановленням пелетного котла в рамках мікропроекту «Інноваційне енергозбереження в дитсадку». Студентів радо зустріли сільські активісти та представники райдержадміністрації.

Тож під час чергового навчального візиту студенти та викладачі ознайомилися з прикладами успішної співпраці місцевої влади, місцевих громад та бізнесу в Закарпатській області, вивчили шляхи мобілізації населення для вирішення спільних проблем. У ході зустрічі було багато запитань, на які завжди знаходилася відповідь.

За інформацією директора центру сталого розвитку УжНУ

Ганни Мелеганич
Ініціатива | 09.12.15 | Додав VIP | 1004 | 5.0/1

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики