Четвер, 20.02.20, 18:33 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Дозвілля

Брейн-ринг на стоматологічному й математичному
Днями на стоматологічному й математичному факультетах відбулися дебютні ігри з брейн-рингу. Ініціювали серію інтелектуальних заходів осередки Наукового товариства студентів та аспірантів разом із керівництвом відповідних підрозділів.

Брейн-ринг на стоматологічному факультеті
На стоматологічному свої знання демонстрували 4 збірні, кожна з яких складалася з представників усіх курсів. Перший тур включав питання лише спеціалізованого фахового спрямування, другий – виявляв загальну обізнаність та ерудицію. У суперфіналі за результатами відповідей були визначені команда-переможець і найкращий гравець.

Переможці турніру
Організатори загальноуніверситетської програми брейн-рингів, які відвідали інтелектуальні змагання на «стоматі», відзначили чудову підготовку й організацію, що дозволило наблизити формат тутешнього брейн-рингу до оригінальної програми заходу. Усім гравцям команд були вручені сертифікати учасників, а переможцям – збірній команді всіх курсів «Маша і ведмеді» (учасники: Василь Алмаші, Василь Росоха, Марія Дзюма, Олександр Король, Роман Маруха) – Кубок І стоматологічного брейн-рингу.

Вечір інтелектуальних змагань було організовано при безпосередній підтримці керівництва Наукового товариства студентів та аспірантів стоматологічного факультету – голови Мирослава Гончарука-Хомина, заступника Ігоря Тукала, секретаря Юрія Цірика.

Брейн-ринг на математичному факультеті
На математичному ж факультеті в турнірі з кожного курсу брали участь по дві команди – від спеціальності «математика» й «прикладна математика». Також були присутні представники організації «Else», які проводили змагання, ставили питання й стежили за дотриманням правил.

Брейн-ринг тривав три тури. Перед першим – вісім колективів розподілили попарно жеребкуванням. Тож команда від «прикладної математики» 3-го курсу (П3) змагалася з «математиками» 4-го курсу (М4); «математики» 1-го курсу (М1) – з «математиками» 2-го курсу (М2); «прикладні математики» 1-го курсу (П1) – з «прикладними математиками» 2-го курсу (П2); «математики» 3-го курсу (М3) – з «прикладними математиками» 4-го курсу (П4). Кожній парі ставили по 7 запитань.

У півфіналах зустрілися команди М4 і М1 та П1 і П4. До завершальної стадії пробилися «математики»-четвертокурсники й «прикладники»-першокурсники.

Переможці турніру
Боротьба за перемогу точилася до останньої секунди: суперники добре відповідали на запитання. Та все ж із рахунком 3:2 перемогли «прикладники», до команди яких входили Вадим Пітьовка (капітан), Андрій Баник, Андрій Гайхел, Вадим Динис, Денис Кешель та Юлія Волошина (запасний гравець). Вони й представлятимуть математичний факультет на загальноуніверситетському етапі.

Бажаємо переможцям на обох факультетах гідно представити свої підрозділи у фінальному турнірі 20 листопада.

Вл. інф.Дозвілля | 20.11.13 | Додав Lucky | 970 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]